Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ellenkező nemű barásagot...

Egy ellenkező nemű barásagot hogyan lehet kezelni? Nem vagyok képes rá? Ha barátnak néz egy csaj megalázónak érzem. Srácok ti is ezt érzitek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, és elmondta hogy nagyon szeret engem barátilag, mert nagyon jófej vagyok közös a gondolkozás stb...egy beszélgetés után rámírt, hívott, ő kezdemenyezte a barátságot, mivel akkor pasijával gondjai voltak, velem beszélte meg.

De ezt én pasi fejjel úgy gondolom hogy megalázó ha egy nő barákozni akar velem 30 x évesen! Párkaocsolati kérdésekben kéri a véleményem, amit én nem akarok, sőt már le is akarom koptatni valahogy, de nem tudom hogy miképp, mert heti 2-3x keres.


dec. 10. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezelni csak ugy lehetne, ha te sem akarnal mast tole.

Ez igy nem baratsag.

Te nyilvan tobbet szeretnel, a leanyzo pedig nem. Azt nem tartanam megalazonak, akar hany eves is vagy.

Van ilyen. Nem tetszhetunk mindekinek.

Ha neked ez nem eleg, nem felel meg, akkor be kell fejezni a kapcsolatot.

Akar meg is mondhatod, h sajnos te nem vagy kepes ezt tovabb csinalni, mert neked mas jellegu vagyaid vannak vele kapcsolatban.

dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy neki is voltak megjegyzesei, hogy akár össze is jöhetnénk ha nem lenne senkije, persze nekem sem, de ugye mindig volt valaki kiszemeltje. Lehet csak talonban vagyok tartva?
dec. 10. 08:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, egy nő viccből ilyet nem mond egy pasinak, hogy összejönne vele, ha nem jön be neki, akár belsőleg, vagy külsőleg. De akkor éppen volt kapcsolatom. Koncerten volt hogy iszogattunk, akkor nagyon szorosan magához húzott nyakamnál ölelt, simogatott, tehát biztos nem tart undorító pasinak.
dec. 10. 08:32
 4/10 anonim ***** válasza:

En nem tudom megmondani, h mi jar a fejeben. De sztem nem erdemes ilyesmikre varni.

Ha te tovabbra is tobbet szeretnel tole, o meg nem, akkor teljesen meg kell szakitani a kapcsolatot.

Ha nem akarsz p.r.szt lenni, elmondhatod neki ezt es, h ne keressen, hagyjatok egymast. Aztan nem valaszolni, ha megis keres.

O meg eldontheti, h mit szeretne.

dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mégis miért lenne már megalázó?

Vagy te minden nőneműt dugni akarsz?

Mi van a kollégákkal? Az is megalázó ha a takarító Mancika nem veti rád magát?

dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell a lány aki barátkozni akar veled, akkor "add nekem" őt, én minden szeretetet megadnék neki barátilag is.
dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Te is tudod hogy ez nem így működik hogy csak úgy neked adom...

Nagyon ragaszkodik hozzám, én is hozzá, ezt mindketten tudjuk. De néha már a ragaszkodása sok nekem...

dec. 13. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Nem, egyáltalán nem tudom, hogy hogy működik, nem láttam azt a folyamatot a neurotipikusoknál, hogy hogyan kezdődik egy barátság.


Nagyon örülnék ha a lányok szívesen barátkoznának velem és kezdeményeznék velem a kommunikációt, mert amikor én próbálkozom akkor vagy megijednek és leráznak, vagy eleinte kedvesnek tartanak aztán kihasználnak.


Ha egy lány ragaszkodna hozzám, akkor érezném, hogy szeret engem és fontos vagyok neki.

dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármely két ember között lehet barátság, ezt te nem tudod kezelni. Nekem amióta az eszemet tudom mindig a másik nemből kerültek ki a barátaim, már az oviban is. Most is így van pedig házas vagyok. Nincs ezzel semmi gond.
dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gondom hogy a leányzó szerelmes! Ez a fajta ragaszkodás ez nem csak baráti!!! Most volt a szülinapom, elrejtett egy kis ajándékot az ablaktörlő alá, délben pedig megjelent egy tál sütivel amit nekem sütött. A haverok nem hitték el mikor meglátták hogy mit meg nem tesz a legjobb fiú barátjáért.
dec. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!