Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az egyik barátnőmmel nem...

Ha az egyik barátnőmmel nem találkoztam 9 hónapja akkor nem vagyok neki olyan fontos?

Figyelt kérdés

Neki van 2 gyereke (3 éves, 1 éves). Tudom,hogy nem egyszerű 2 gyerekkel mert mindig közbejöhet valami..Itt laknak a közelben (kb 30 percre)

Mégis 9 hónapja nem találkoztunk.

Én mondtam neki,hogy elmegyek hozzájuk én,hogy neki ne kelljen neki jönnie. Azt mondta oké.

Mégsem jött össze amikor megbeszéltük.

Úgy érzem nem vagyok neki fontos,hogy legalább 1 óra hosszára találkozzunk.

Mindketten 30on felüliek vagyunk. Nekem nincs gyerekem.


32/N


dec. 12. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy beszéltek (írkáltok) rendszeresen?

Mert akkor még nem temetném teljesen ezt a barátságot, bár nem túl bíztató.

Nekem a fiam 15 hónapos, heti szinten találkozom a barátnőmmel, de van, hogy csak pár percre, lehívom a munkahelyéről egy cigi idejére, ha arra járunk, vagy hétvégén feléjük sétálunk. Nagy beszélgetéseink így nem nagyon vannak, de amúgy is nehéz lenne, mert más az élethelyzetünk, az enyém beszűkült most kicsit a kisgyerekes lét miatt, de az ő sztorijai sem mindig érik el az ingerküszöbömet.

Remélem majd valamikor újra rendeződik ez, addig is igyekszem fenntartani ezt a kapcsolatot.

Lehet a te barátnőd is "visszaváltozik", ha mondjuk visszamegy dolgozni, mert most "ingerszegény" az ő élete is :)

dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
94%

Szia! Remélem nem baj, ha tegezlek. Szerintem ez ilyenkor még teljesen normális. Ő is most kóstol bele a szülői életbe, több felelősség van, át kell szervezni a mindennapjait, a külvilágnak megértőnek kell vele lenni :)

Az én szüleimnek 3 gyereke van, és még akkor is csak keveset tudtak találkozni a barátaikkal, amikor én már tudtam vigyázni a kisebbekre. Volt, hogy nagyon jó barátokkal 2 évente tudtak csak találkozni, így jött össze. De ilyenkor szó sincs arról, hogy ne lennél neki fontos! Egyszerűen csak muszáj másra figyelnie, főleg most. Hidd el változni fog ez lassan, amint beleszokik az anya-létbe. :) A lényeg, hogy próbáljatok nem eltávolodni egymástól, néha-néha kérdezzetek egymás hogyléte felől. Türelem, eltelik még egy kis idő és könnyebb lesz!

dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ideje ha meg ideje van akkor meg nincs ereje.

Neki inkabb segitsegre lenne szuksege sztem.

dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom őszintén. Te miként érzed? Nem te vagy magànyos, és a kelleténél többet vársz a barátságotoktól? Vagy jogosan érzed, hogy elhanyagol?

Én 24 éves vagyok, azonos korú a legjobb barátnőm. 50 percre élünk egymástól, de mindketten olyan elfoglaltak vagyunk, hogy valahogy 5 hónapja nem láttuk egymást. Valahogy fel sem merül, hogy találkozzunk. Pedig gyerek egyikünknél sincs. Munka, kapcsolat, egyebek lefoglalnak. Ennek ellenére napi szinten beszélünk írás/hívásban. Nem feltétlen az állandó személyes kontakt a fontos, hanem az, hogy tudjátok, hogy számíthattok egymásra, hogy időnként tudjátok mi van egymással. Szerintem.

dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!