Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vinnétek egy körmösnek...

Mit vinnétek egy körmösnek ajándékba karácsonyra?

Figyelt kérdés

Minden évben szokott ő is adni a vendégeinek valamit, ezért én szeretnék és szoktam is.

A probléma az, hogy annyira el vagyok havazva, hogy szerda van és pénteken megyek hozzá. Most bejött a vizsgaidőszak és dolgozom is, hideg van, szakad az eső és egyszerűen nem jutottam el sehova.

De a napokban be kell szereznem, viszont nincs most ötletem.

Tavaly olyat kapott, hogy egy gyertya és rajta manó volt, nagyon örült neki. Nem szeretnék idén is gyertyát. Szereti a harry pottert, a grincset, de pontosan nem tudom hogy azokból mi van neki, csak tudom hogy szereti. Legjobb körmös bögrét, tollat nem szeretnék mert az nekem már elcsépelt.


dec. 13. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

"Szereti a harry pottert, a grincset"



Törsz le valamelyik fáról egy fa gallyat, papírba bele oszt jó napot.

dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt neked szántam!
dec. 13. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyfadisz, grincses vagy potteres gömb.

Gondolom van karifa a szalonban, majd arra kiakasztja.

dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Körmös, fodrász a vendégeknek szánt karácsonyfa és dísz, kis aji stb áll a sarokban. Oda vehetsz valamit. Kis párkányra vagy polcra ültethető manó, hógömb, egy szebb dísz. Apróság, ami illik az ízléséhez.
dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4:

Otthon dolgozik nem szalonban, ott van egy kis szoba kialakítva. Karifa külön nincs de a házban természetesen van.


5: Igen ilyesmi apróságra gondoltam én is.

A T*sco-ba elnéztem ma de egyik ajándék sem fogott meg igazán.

Nem akarok hülyeséget sem venni. Valami kis díszre gondoltam, tavaly kapott gyertyát, előtte karácsonya díszt. Most is ezeket nézegettem de egyik sem fogott meg. 2500 Ft körül mozognak az olyanok amiben benne van a neve (manó, hógömb a teste és név van benne) az tetszett volna, de az ő nevében nem volt ilyen dísz. Úgyhogy még keresgélek. Nem szeretnék nagyon gagyit sem ami semmire nem jó, és csak rakosgatja ellenben jó drága.

Egy párna tetszett még amin egy mézeskalács van az is 2500 Ft volt, de még úgy gondoltam pepco-ban /dm-ben megyek egy kört.

dec. 13. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felhajtást nem kell csapni,majdnem az összes vendégétől kap valamit, azokat rakni is kell valahova aztán tárolni.
dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nem is akarom nagy költségekbe verni magam. De mivel Ő is ad minden évben egyértelmű, hogy szeretném is is viszonozni.

Egyébként nem sok vendége van, mert nem ez a főállása és nem vállal csak kb 6 vendéget + családját. Úgyhogy szerintem 6 ajándék körül kap a csaladtól meg karácsonykor

(gondolom én)

dec. 13. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Apróság,ahogy írták. Karácsonyi manó, vagy egyéb dísz, esetleg lámpás,vagy rénszarvas. A tescoban vannak egész színvonalas dekorációk.

Vagy egy doboz jó minőségű szaloncukor,ha vannak gyerekek is.

dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pont a tescoban voltam ma és ott nem találtam meg az igazit.

Nincsenek gyerekek.

Gondolkoztam csokin /szaloncukron de inkább nem mert diétázik cukrot nem fogyaszt illetve laktóz/ tej érzékeny és biztos valami speciális cukrot eszik

dec. 13. 14:49
 10/12 A kérdező kommentje:

Grincses karácsonyfa díszt hol kapok?

Rendelni már sajnos nem opció.

Az sem lenne gond , ha esetleg névvel ellátott

dec. 13. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!