Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok az emberek hogyan csinálj...

Azok az emberek hogyan csinálják akiknek rengeteg barátjuk van?

Figyelt kérdés

Persze az semmi képpen nem garancia hogy igaz barátok ezek sőt!!


De mégis hogyan ?! Milyen a személyiségük az ilyen embereknek?



dec. 13. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el,hogy igazi,tényleg barát nem lehet csak egy, max kettő. Az összes többi csak haver.Ugyanis az igazi barátság abszolút bizalmat feltételez,ezt viszont sok emberrel nem lehet kivitelezni.

Aki sok emberről állítja,hogy barátja,az feluletes ember,vagy nem kiforrott személyiség.

dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sok a pénzük.
dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 persze értem ez így van!
dec. 13. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Van kocsijuk, tudnak vinni embereket ide oda, van nyaralójuk, bírják a strapát, jó a memóriájuk.
dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egy barátom van. Még vele is nehéz néha képben lennem. Szerintem kapacitásom sem lenne többre. :D 20éves barátság, töretlen.

35/N

dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Én ezt úgy hívom, hogy bennük van a "jófej ember gén" és azt vettem észre, hogy de, egyszerűen olyan az egész lényük, kisugárzásuk, hogy segíteni fognak nekik baj esetén is az emberek, van, akinek még olyanok is, akiket pár órája ha ismer...


Van egy haverom, akire ez annyira jellemző, hogy mielőtt kiment fél évre tanulni, összehívta az ismerőseit egy random pesti helyen, mindenki magának állt mindent és kb 30-an jöttünk össze, 5-6 különböző ismerősi körből. Ő amúgy nagyon kedves, vidám, előzékeny ember, szóval meg is érdemli, de nagyon durva volt látni, hogy ennyi embert meg tudott mozgatni egy nem is túl nagy jelentőségű esemény miatt.

dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyan típusú személyiségek, hogy könnyen találnak beszélgetéshez témát, érdeklődnek más emberek sorsa felől és így szerethetőek.
dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!