Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jön zavarba a nő barátom...

Miért jön zavarba a nő barátom ha beszélgetek vele?

Figyelt kérdés
Én pasi vagyok, nagyon jó barátság alakult ki közöttünk a csajjal jópár hónapja, mostanában történt hogy párkapcsolati dolgokról beszélgettünk, és feltűnt hogy mikor ránéztem, szemébe néztem, mosolygott és lesütötte a tekintetét és elfordult, zavarba jött előttem. Majd később írásban megkérdeztem hogy jól láttam hogy zavarba volt-e letagadta, azt mondta nem emlékszik. Most van kialakulóban egy kapcsolata, úgyhogy szerintem érzelmei nem lehetnek felém, viszont azt tudom hogy a lelkem az nagyon tetszik neki, többször mondta hogy belsőleg pont ilyen pasit szeretne mint én vagyok, de jóképű pasinak is tart. De nekem is most van barátnőm. Miért jöhetett zavarba előttem mikor nagyon jól ismerjük egymást?
dec. 15. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Attól még lehet tetszel neki,mert nem úgy ismeritek egymást. Kémia van, de kapcsolat be működne,annál jobban kedvel, hogy egy kaland miatt elváljatok. Nekem is volt ilyen.
dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Senior Séf ***** válasza:
62%
Ennyit a férfi-nő "barátságról".
dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert összejönne veled, ha mások lennének a körülmények.
dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

Én is igy gondolom, de viszont most alakul egy kapcsolata. Lehet ha függetlenek lennénk szívesen összejönne velem. Egyszer említette is már régebben "viccből" hogy mi kettem összejöhetnénk ha nem lenne senkink. Erre nem reagáltam, mivek csak viccből mondta

dec. 15. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Persze, viccből.

Nem mozdultál rá, továbblépett.

dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha te is így gondolod, mi a kérdés? :)
dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

De akkor miért nem vagytok együtt?


"De nekem is most van barátnőm" és a "de viszont most alakul egy kapcsolata" nem válaszok most.


Azért gyanús, mert nagyon azt érzem, hogy benned is felcsillant a remény, pláne ezzel a kijelentéseddel:

"Lehet ha függetlenek lennénk szívesen összejönne velem."


Ilyenről nem fantáziálunk meg gondolkodunk egy (komoly) párkapcsolatban, hogy kivel lehetnénk együtt, ha nem lenne senkink. Hogyne, persze, az emberi elme ilyen, néha becsúszik egy egy kóbor gondolat, de az el is suhan. Nekem is van ilyen, mert hűséget esküszünk, nem vakságot, na de nem kezdem el táplálni a gondolataimat, meg fantáziálgatni, hogy hát igen, ha nem lenne senkim, akkor...


Akkor valami nem stimmel, vagy nem erős még a kapcsolatod, vagy kis fasírt van, vagy te nem vagy elköteleződve nagyon a lány iránt. Mert más az, hogy megállapítom egy nőről, hogy szép, esetem és más az, hogy egy konkrét személlyel jóban vagyok, akivel akár együtt is lehetnék.

dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

Igen, vele mint baráttal, nem tudnam elképzelni a kapcsolatot. Nagyon jól néz ki, de hogy eggyütt legyek vele az kizárt lenne részemről! Hamar kiakaszt! Tehát igy barátnak jó, de tőbbet semmiképp max szex!

dec. 15. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Szóval van a lány:

"a lelkem az nagyon tetszik neki, többször mondta hogy belsőleg pont ilyen pasit szeretne mint én vagyok, de jóképű pasinak is tart."


És vagy te:

"max szex"


Na, lehet ezt érzi és amit írt az 1-es, hogy nem rúgná fel a jó viszonyt köztetek egy kósza pásztoróra miatt. Pláne, hogy ehhez neki kapcsolat kell. Nagyon sok nő működik így, ha nem érez irántad semmit, lehetsz nagy macsó, meg menő, a lábak zárva maradnak. Ők mondjuk a középkorú nők inkább, őket nem kened fel bármikor egy szelet kenyérre, mint a húszon éves leányokat.


Mindenképp értékelendő, hogy megmarad nőnek az ismerősöd, mert sem a párkapcsolatodat nem rúgja szét (tiszteletben tartja), sem a kettőtök baráti viszonyát (többre tartja ennél), úgy hogy keres magának valakit, aki viszonozza az érzelmeket.

dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!