Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok kaptatok már "pofont"...

Csajok kaptatok már "pofont" a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogy viseltétek? Vissza adtátok? Miért kaptátok a pofont? Ha te voltál aki adta, akkor miért adtad?

dec. 15. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sok-sok éve, talán akkor 12 éves lehettem én és 14 éves a barátnőm. Fogalmam sincs, min vesztünk össze. :D Arra sem emlékszem, hogy pontosan hogyan történt csak veszekedtünk, mondtam valamit és adott egy pofont, de ez is halványan rémlik, talán nem is így volt. Nem volt erős pofon. Fel voltam háborodva, de aztán kibékültünk. :D
dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem kaptam barátnőtől pofont, kevés barátnőm volt, de ők tényleg azok voltak, vita, veszekedés is csak néhányszor volt szakközépben (ált isiben meg ilyen gyerekes "összeveszések" és kibékülések).


Én adtam, egyetlen egyszer, ezért nagyon emlékszem rá. Nem barátnő volt, hanem egy évfolyamtárs, 8-9 évesek voltunk, egy másik osztályban volt egy balhés csajszi, egyszer engem pécézett ki, cseszegetett napokon keresztül, hogy béna a sapkám, a kabátom, a szemüvegem stb. (az volt, csórók voltunk még az alapból sem burzsuj lakótelepi családokhoz mérten is), meguntam, visszaszóltam, visszaszólt, elkezdtünk kakaskodni és egy "k*rva anyádat" kiesett a száján, amire gondolkodás nélkül reflexből pofon vágtam. Én egy nagyon csendes, nagyon jó tanuló, nagyon jó magaviseletű kislány voltam, úgyhogy kb. mindenkibe belefagyott a sz*r. :D Belém is, iszonyatosan rosszul éreztem magam. Semmi nem lett belőle, mert a lány is annyira ledöbbent, hogy nem ütött vissza, nem szólt vissza, és a tanároknál sem panaszolt be.

dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Gyerekek voltunk, 11? év körül és játszottunk.


Ő volt a gonosz boszi, én az ártatlan halandó, akit elkapott a boszi. A kerítéshez "kötözött" (láthatatlan kötél), majd kérdezett valamit. A játék része volt: hol van Dani herceg (akibe ő, mint boszi szerelmes)?


Én nem válaszoltam, mire pofon vágott. :D, de úgy istenesen erőből. Ne hazudjak neki, tudja, hogy tudom, hol van a herceg.


Vicces, azóta is emlegetjük, de megjegyzem, rhadtul fájt.

dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak altalanos iskolaban. A fejen ezutan szetvertem a tolltartomat, annyira erthetetlen es megalazo volt a pofon. Idegroncs kiscsaj volt, felreertett valamit. Lany vagyok. Utana o akart kibekulni, de ez volt a vege nalam.
dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!