Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem vele finoman...

Hogyan közöljem vele finoman hogy ne hozza a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Mindannyian egyetemisták vagyunk. Egyik fiú barátomnak lett egy komoly barátnője, akivel nincs gond, kedves, rendes. Nem korlátozzák egymást. Amit viszont nem értek, hogy MINDENHOVA hozza a csajt. Kisebb összeülésekre, baráti összejövetelekre. Ha bulit szervezek én szívesen várom, de egyszerűen vannak olyan baráti találkozók ahova nem értem miért nem érzi hogy nem való a lány.


Januárban lesz a születésnapom és egy picit félek hogy kérdezés nélkül hozza majd a barátnőjét, én pedig csak a szűk barátaimmal akarok ünnepelni. Nem látom értelmét, hiszen nem is ismer, semmit nem tud rólam.

Hogy lehet ezt úgy tálalni neki hogy ne legyen kellemetlen és ne gondoljanak bunkónak?



dec. 16. 16:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

#5 “Ezt azért látod így mert nyilván neked sem a haverjaidnak nincs csaja.”

Miért? Kötelező egy baráti körbe járni a pároddal? Én a párom legtöbb barátnőjét nem ismerem és ő sem ismeri az én haveri körömet. Van egy közös kör, 4 ember, akikkel együtt járunk a közös programokra, de járunk külön is. Nem vagyunk összenőve. Csomó dolog van, ami engem érdekel, őt nem és fordítva. Sztem a “mindenhová csak együtt megyünk” dolog mögött a féltékenység van. Juj ki tudja mit csinál, amíg nem vagyok ott?

Kellenek a külön programok, különben befásul a kapcsolat.

dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%

"Kanbuli lesz. Pont."


Szerintem lany a kérdező....


"5 Ha egy barátja, akit régóta ismer, amiatt nem menne el egy régi barát bulijára, mert a házigzda, akinek szülinapja van nem akar egy idegent kerülgetni a saját ünnepségén, akkor kiderülne, hogy ki az, aki nem is igazi barát!"


Egyet értünk, de ettől még nagy eséllyel ez is lehet a valasz

dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
28 vagyok a párom 30.Mindenkinek van kapcsolata... A barátaink nem csak elviselik a jelenlétünket nyugi..Felkell nőni... 8 éve működik🤷‍♀️ #5ös vagyok.
dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Van külöm program ki mondta hogy nem.Jesszusom egy kommentből komnibálni kell, már ebből a kommentből ismeritek az egész életemet.. Nem fásult be 8 év alatt 🤷‍♀️.
dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#5 ez te vagy. Az én születésnapomon meg speciel az a prioritás hogy összeszervezem a baráti köreim akik baromira bírják egymást. Volt már példa hogy megse kérdezték hozhatják e a párjukat csak hirtelen megjelentek. Sok értelme nem volt, bár nem volt velük bajom


Pov: nem akarok ilyen kis undoknak tűnni, mindenki csaját/barátját bírom, elfogadom egyszerűen azt sérelmezem hogy évente párszor hozunk össze ilyen eseményeket és egy ember nem képes azt az időt csak ránk szánni+ a születésnapom hagyomány, amit csak szűk körrel tartok ÉVENTE EGYSZER

dec. 16. 16:42
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Lehet kombinálsz itt közbe meg nem is hozná a csaját.Ha annyira nagy hagyomány csak haverok között szülinapozni akkor ezt tudja ő is hogy nem lenne értelme hozni a barátnőjét..

Beszéld meg vele..

dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a legegyszerűbb, ha átgondolod, mivel befolyásolja a barátnő jelenléte a bulit, ezeket összefoglalod és ezt mondod el. Én azért értelek meg, mert nálam is jelen voltak az emberek, akik kérdezés nélkül hoztak valakit a bulikba vagy a találkozókra és teljesen más volt ilyenkor együtt lenni, nem lehetett egy privát dolgot elmondani, mert nyilván nem egy számomra vadidegen ember előtt fogom előadni.


Amúgy nem értek egyet azokkal, akik szerint például a házas élet is ilyen. Nyilván több családos programot szervez a férfi, de nem fogja a feleségét mindenhova magával hurcibálni. Ennyi privátszférája kell, hogy legyen a két félnek. Nálunk pár éve volt osztálytalálkozó. Voltak olyanok akik apukák, anyukák lettek, házasok. Egyikük sem hozta el a családját.

dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
#14 Ja, mert annak alapján lesz felnőtt valaki, hogy elviseli-e ha házhoz hoznak hozzá egy idegent, vagy sem. Tehát ha elviseli, felnőtt, ha nem, akkor nem az. Érdekes prioritások, furcsán működsz. xD.
dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

5-ös, 14-es, meg ki tudja, még hanyas: Normális baráti kapcsolatban van egy olyan bizalmi szint, ami nincs meg kívülállókkal. Szóval ha valaki hozza a párját, és ez nem zavar soha semmit, akkor ott nincs meg ez a bensőségesebb bizalmi viszony, akkor az inkább csak haverság. Előfordulhat olyan, hogy a barátnő is a társaság olyan szerves részévé válik egy idő után, hogy vele is meglesz a bizalom. Még egyszer: részévé válik. Egy idő után. Nem instant.

Szóval ja, az én csajomra se tartozik, hogy az egyik barátomnak milyen magánéleti problémái vannak. És ha MINDEN alkalomra viszem magammal a nőmet, akkor a barátomnak kb nincs alkalma beszélni velem személyesen, szóval a bizalmunk is romlani fog.

Mondanám, hogy ezen érdemes lehet elgondolkoznod, de nagy reményeket nem fűzök hozzá.

dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, vagy megsértődik ha megmondom vagy te nyeled le hogy hozza. Én már idősebb vagyok, baráti társaságban van olyan pár, akik a gyereküket hozzák szó szerint mindenhova, ha kell ha nem. Egyedüli megoldás h nem hívjuk őket.
dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!