Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány egy fiú előtt...

Ha egy lány egy fiú előtt zavarba jön, ha beszélgetnek, jelentheti azt hogy tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés
Már néhányszor jelezte hogy jóképű vagyok! Esetleg lehetne több is részéről mint barátság?
dec. 17. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, te most nem a barátságról kérdezel?

Amúgy jelentheti. Meg azt is, hogy kerülni szeretne téged, de valami miatt zavarban van.

dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kialakult a barátság köztünk, viszont nem kerül mert ő keres engem általában! Mondta is hogy szeret velem lenni, beszélgetni. Csak fura hogy beszélgetés közben ha szemébe nézek zavarba jön néha.
dec. 17. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet az is, hogy barátságot szeretne, de a te szemedből süt a szexvágy, és ez zavarja.
dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig nem gondoltam szexre! Normálisan neztem rá mindig. Olyan volt hogy megdicsértem hogy nagyon csinos, megköszönte, de akkor is zavarba jött, sőt mondta is hogy jajj zavarba hozol! De mosolygott közben.
dec. 17. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljétek meg, mi a helyzet. Barátok vagytok, nem?
dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!