Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak rá a barátomra vagy ez...

Írjak rá a barátomra vagy ez csak egy egyoldalú barátság?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akinek a felesége egy pszichopata... konkrétan azzal fenyegeti, hogy öngyilkos lesz, ha elmegy a haverom szórakozni... a srác nagyon rossz passzban van... én írok neki állandóan, általában pár hét múlva válaszol, hogy majd találkozzunk valamikor és utána ennyi... hónapokra eltűnik.


Nem keres, nem válaszol...én meg agyalok rajta egy csomót, mert valaha jó barátok voltunk...szarul érzem magam, hogy mindig én írok rá...ő meg vagy válaszol vagy nem...


Engedjem el a dolgot? Már vagy ötször eljátszottuk, hogy én írtam, válaszolt majd miután arra került a sor, hogy találkozzunk...már nem válaszolt.


dec. 17. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég egyértelműek a jelek, nem?
dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Honnan veszed, hogy igaz amit a haverod mond?Szerintem csak nem akar veled menni, fogadd el.
dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki ez így jó, akkor ő sincs rendben.


Ezt egyoldalú barátságnak se nevezném. Ami volt, az elmúlt.

dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Láttam a csajt, tényleg beteg.


Nehéz elfogadni, hogy ennyi... :(

dec. 17. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
#4: ok, de ő meg vele van.
dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Kényszerből, gyerekük van.
dec. 17. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Kényszer? Szerintem elírtad, egy másik szót akartál írni: kényelem.

Egy ilyen ketyegő bombával gyereket vállalni, felnevelni két traumatizált gyereket, egy egyrészt közönyös kényelem, másrészt súlyos felelőtlenség.

dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"#5 Kényszerből, gyerekük van."

Azt ugye te is tudod, kérdező,hogy ez csak duma?

dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért? A srác akaratgyenge... a lány pszichopata...


Szóval engedjem el?

dec. 17. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

igen.

Az nem baratsag, ha te irsz ra mindig es megbeszeltek valamit es utana eltunik. Nem.erdekled, mar nem tekint baratjanak. Az mas kerdes, hogy miert. Mert ennek oka lehet barmi, amit vagy sose tudhatsz meg vagy megmondja, de nem az az ok. Ha neked ugy jobb, akkor gondold azt, hogy a csaja idegbeteg es elidegenitette toled a baratodat. Baratodnak szzlinapjan es nevnapjan irj, vagy karacsonykor. Kerdezd meg hogy van. Tedd hozza, ha van kedve irjon rad vagy h9vjon fep barmikor es kesz.

Mast semmit nem.kell eroltetni. Ha olyanja lesz ugyis egyik iypen alkal9mmap majd nyit feled megint.

dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!