Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan haverod, barátod,...

Volt olyan haverod, barátod, barátnőd akitől örültél, hogy megszabadultál?

Figyelt kérdés

Egy internetes, nemrég összeszedett "barát", már kezdett egy ideje idegesíteni, mert nagyon kifordult módon reagált dolgokra.

Ha valami kár ért engem, nekiállt kioktatni, gyakorlatilag rávezetett, mekkora marha vagyok.

Anno úgy ismertem meg, hogy segítséget kért, én meg gondolkodás nélkül segítettem neki, felajánlottam többször, szóljon, ha valami kell.

Erre ő meg így, ha velem van baj...

Mondjuk gyanús lehetett volna, hogy mintha csak velem kommunikálna, meg folyton mást hibáztatott mindenért.

Ráadásul az életvitele is borzalmas volt, nem csoda, ha menekült tőle mindenki.


dec. 19. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az jött le ebből, hogy néha beszéltek mert 1x segítettél neki és utána te erőltetted vele a kapcsolatot.

Hol itt a barátság?

dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Több is.
dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem jól jött le, mert kizárólagosan csak ő keresett, napi szinten.
dec. 19. 08:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt barát, rádakaszkodott.

Ha zavart és leépítetted, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

Mással is előfordul.

dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Munkatarstol

Allandoan buzulni akart velem

dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utólag örülök.

Akkor szarul esett. Igazából a csaj mániás hazudozó volt. De olyan szinten, hogy volt, hogy úgy bukott le, hogy valaki más ott volt akkor, amikor az álltólagos dolog történt. Semmi nem volt.

Itt most ne azt képzeljétek, hogy kicsit felturbózza a dolgokat mesélésnél a humor kevéért, teljes történeteket kreált.


Hülyeségen összevesztünk, ő látványosan "kitett" a társaságból. Utólag egyáltalán nem bánom, egyszerűen nincs értelme olyan barátságnak, ahol a beszélgetések jó része egy masszv kamu és a semmin pörgünk, mert meg sem történt.

dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen, egy régi barátomtól aki gusztustalan módon hazudozott össze vissza. Nagyon örülök, hogy sikerült tőle megszabadulni.
dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány barátnő félétől igyekeztem megszabadulni, akiknek csak arra kellettem, hogy nekem siránkozzanak, vagy ne egyedül menjenek bulikázni, ahol végül jól letojtak.
dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm.

Szerettem, de egy idő után mintha nem nőtt volna fel.

Akárhova mentünk, nem tudott viselkedni, vállalhatatlan volt.

Nem vesztünk össze, csak egyre kevesebbet programoztunk együtt, pár hónap alatt eltűnt

az életemből.

Kedveltem de sok volt már nekem.

dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindtől inkább szeretek megszabadulni.
dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!