Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hájas, szétfolyó comboktól...

Hájas, szétfolyó comboktól hogy sikerült megszabadulnia, akinek esetleg volt ilyen? Milyen sportot ajânlanátok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Biciklizés, lovaglás pl
2021. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, így először azt ajánlanám, hogy fogyj le, akár diétával, akár tornával. Majd, ha ez megvan, eddz lábra, hogy izmosodjon, attól majd jobban fog kinézni.
2021. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell fogyni, kevesebbet kell enni.
2021. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 56 kg, nem tudom fogynom kell e még, de hiába fogyózok, a combom szinte mindig ilyen marad. Szoktam rá tornázni is itthon, de meg sem látszik rajta.😕
2021. márc. 16. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor az genetika, a súlyod így is nagyon alacsony.

Eddz rá, attól formásabb lesz, de vigyázz, mert vastagabb is.

Más is mondta már, hogy hájas a lábad? Nem lehet, hogy csak te látod annak?

2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát néhány ember már mondta nekem h onnan kellene fogynom, meg többet tornáznom oda, a combom legvastagabb pontján a körmérete 52 cm. Inkább azzal van gond, hogy nem izomból van, hanem hájból, és szétfolyik. Pedig sokat mozogtam az elmúlt évben, de ezen a területen meg sem látszik.
2021. márc. 16. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs olyan, hogy helyi fogyás. Azért próbálj meg oda edzeni, mert valószínűleg jobban fog kinézni némi izommal. Fogynod nem tudom, hogy mennyire kellene, így is sovány vagy. Szerintem egyelőre maradj csak az izmosításnál és akkor, hogyha még utánna se néz ki úgy, ahogy szeretnéd, akkor szerintem látogass meg egy dietetológust, ő majd segít megmondani, hogy mi tévő legyél.
2021. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!