Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létrejöhet barátság, lelki...

Létrejöhet barátság, lelki társi kapcsolat egy tinédzser, és egy felnőtt között?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lányról és egy 35 éves férfiról lenne szó. Hasonlóan álmodozó típus mindkettő, és van köztük valami emberi szimpátia. Nem párkapcsolati vonzalom, hanem, afféle kölcsönös tisztelet. A férfi szereti a lányban azt az üde, romlatlan világot, a tiszta álmokat, életenergiát. A lány pedig szereti a férfiban az élettapasztalatát, afféle mentorként tekint rá, aki már túl van sokmindenen, és anélkül, hogy elspoilerezné a fontos dolgokat, inkább csak igyekszik felhívni a lány figyelmét az életben valóban fontos, hosszú távon is értékes dolgolra. A kapcsolat kimerül abban, hogy heti 1-2 órán keresztül beszélgetnek egy publikus helyen. Azon kívül természetesen mindkettejüknek megvan a maga koroaztályából is a baráti társasága, ez a kapcsolat csak egy kis bónusz esszencia az életben. Törekvés olyan ingerekért, amiket máshonnan nem kapnak meg. Egyikük életében sem jelentős túlzottan, de mégis egy kellemes epizódja a hétnek. Szerintetek van ebben bármi kivetni való?

dec. 22. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
A leírtak szerint nem, sőt elbírna többet is.
dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt.
dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%

Konkrétan apád lehetne, tehát nem.


Ráadásul aki 35 évesen egy 16 évessel akar kezdeni bármit is, az - ha nem is pedofil - de infantilis, és a korabeli nőknél esélye nincs ezek szerint.


Ha lenne lányom, és ezt megtudnám, akkor az a pali elgondolkodhat több dolgon is, az egyik, hogy meg tudom ezt vele kulturáltan beszélni, vagy legyen pár törött végtagja? Én az előbbit preferálnám.

dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát mint csak baráti kapcsolatnál felesleges a lelki társ kapcsolata, ebbe én többet látok. Mint egy párkapcsolat
dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Hülye a kérdés: a címben és az utolsó mondatban kétféle válaszlehetőség van. Én pl az utolsó mondatra válaszoltam:)
dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Naiv kislány! Menekülj! Ugye nem merted elmondani a szüleidnek?
dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
Miért kéne menekülnie? Ha jól érzi magát a pasival, akkor nincs semmi. Nekem volt ilyen fiatal lányka ismerősöm, sose akartam (na jó, csak nagyon néha) megdugni, mert nem erről szólt az egész. Neki is jó volt, nekem is jó volt. Aztán lett barátja és vele beszélget.
dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

Ebben az esetben nyilvánvalóan pedo hajlamú a ffi, és a lány meg nagyon naiv.

Normális kategóriájú kapcsolat ebből nem nagyon jön ki.

dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Évek múlva esetleg. De itt nincs szó szexről. A leírtak alapján nincs baj a beszélgetéssel. Egy fiatalnak (nő, ffi) szüksége lehet egy tapasztaltabb barátra. Ez inkább jó, mint rossz.
dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!