Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létrejöhet jól működő kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létrejöhet jól működő kapcsolat egy 19 éves fiú és egy 16 éves lány között?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
23%
nem
2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2019. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Leírnátok,hogy miért gondoljátok így?
2019. jún. 10. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lány érettebb a koránál, mondjuk agyilag olyan 17-18 éves szinten van, a fiú meg kicsit éretlenebb, aki szintén 17-18 körül mozog, akkor laza lehet, de ha még mind a ketten a sját szintjükön vannak, akkor is összejöhet, mindenki hamar adaptál, ha rá van 'kényszerítve' plusz elvileg a csajok a koruknál egy évvel előrébb járnak, úgy meg már nem is olyan nagy a különbség.
2019. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
A kapcsolat létrejöhet, de a lány még fiatal keresni fogja a szerelmet , vagy dákokat tehát majd kb 25 -8 éves korára lesz nő addig 1 max 2 évet húzhattok ki.
2019. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Ritka, általában csak rövidtávú. Más életszakasz, más korlátok. Ha a fiú máshová megy továbbtanulni kb instant kuka a kapcsolat.

Akkor működhet ha hasonlóan nyugodt maguknak való személyiségek. Anno osztálytársaim, barátnőim jártak 3-4 évvel idősebb egyetemista fiúkkal, pár hónapnál nem volt hosszabb. Egy csajt ismerek akinek bejött a dolog, de ők pont az említett nyugisak.

2019. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

szia 22 fiu vagyok bnöm 17eves lany, most költözünk össze, minden rendben van.


vagjatok bele!

sok sikert!

2019. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Most költözöl össze egy 17 éves lánnyal és ebben szerinted minden rendben van ? LOL.
2019. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Derigan válasza:
A 17 évessel összeköltözés szerintem is meredek, de sok boldogságot. Amugy szerintem nem nagyon működik egy ilyen kapcsolat pusztán azért, mert a srác lehet költözik továbbtanulni, vagy csak ki fogja bulizni magát, mint minden húsz éves. Én is próbáltam kapcsolatot gimnazistával nm volt jó ötlet. Egyszerűen az életszakaszbeli különbség miatt mást fogtok várni a kapcsolattól. Persze bármikor lehet, hogy tévedek szóval feel free to try
2019. jún. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 16 és a 19 éves is elég éretlen még igazi kapcsolathoz, általánosságban. A legtöbb gimnazista ismerősöm mindenben borzasztóan kicsapongó, naponta gondolja meg magát, szeszélyes és könnyen változó. Nem egy ilyen ismerősöm van, és még felnőttként és barátként is nehéz velük beszélnem néha, pedig tényleg értelmesek, nem olyan flegma suhanc-fajták.


De ez személyiségfüggő is. Vannak ténylegesen olyan fiatalok, akik már nagyon éretten és komolyan látják a világot, határozott céljaik vannak, és még esetleg nálam is jobban oda tudják tenni magukat az életben. Ha két ilyen ember akad össze, természetesen előfordulhat, hogy jó lesz a kapcsolat közöttük, annak ellenére, hány évesek valójában.


De hogy nem csak jó, hanem hosszútávú is lesz-e egy ilyen kapcsolat... Lehet, hogy jó pár évig kitart, de ahogy előttem is mondták, iskola/munka miatt való költözés, vagy akármi komoly dolog közbejöhet, ami ugyanúgy megront egy jól működő, mint egy rosszul működő kapcsolatot. Szerintem elég ritkák az olyan idősebb házaspárok, akik szinte gyerekfejjel jöttek össze, és még mindig együtt vannak (most nem a nagyon idősekre gondolok, mert ugye egy hatvan-hetven éve még az volt az elvárt, hogy mielőbb összeházasodj valakivel, és még ha rosszul megy, se válj el). De nem lehetetlen, meg nem nulla százalék az esélye, csak ezt tényleg nagyon ki kell fogni.


De szerintem ezen ne aggodalmaskodj. :) Ha most érdeklődtök egymás iránt, akkor csak vágjatok bele, és lássátok meg, milyen is valójában. Lehet, kiábrándultok egymásból, lehet, hogy nem. Még ha csak egy vagy két évig is tart, az már tapasztalat a következőhöz, és máris még érettebben fogtok hozzáállni az új kapcsolathoz. Ennyi idősen még nem kell túlságosan belekomolyodni szerintem. Csak az érzés a lényeg, szeressétek és tiszteljétek egymást. Akkor nagy baj nem lesz.

2019. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!