Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek cikk, ha valaki...

Szerintetek cikk, ha valaki nem vágyik nem tul kozeli emberek tarsasagara?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nincs kedvem olyan emberek tarsasagaban lenni, akikkel nincs semmi kozos bennunk (vagy csalodtam bennuk) es csak azert nem megyek le veluk kocsmazni, mert 1 ev utan hazajott innen-onnan. Ez szerintetek gaznak hangzik? Egyszeruen nincs kedvem sablonos dolgokrol beszelgetni olyanokkal akikkel amugy nem is tartom a kapcsolatot. Nem vagyok egy tarsasagfuggo ember, egyedul is tok jol tudom erezni magam. En valahogy tobbre ertekelek egy jo filmet, konyvet vagy szivesebben megyek el sportolni, mint egy tavoli ismerossel lemenni inni par sort es hazajonni. Sajnos vagy nem sajnos nekem ilyen a szemelyisegem. Ez gazul hangzik? Ettol fuggetlenul jol megtalalom emberekkel a kozos hangot, nem egy besavanyodott "kocka" vagyok, de az ilyen faraszto jopofizasokra valamiert nem vagyom.
dec. 23. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
cikk
dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnezest *ciki :D
dec. 23. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.Én sem szeretem a felszines kapcsolatokat.Meg nem is értem olyan embereket ha valami bajuk van rögtön futkosnak màsokhoz,bàrkihez aztàn ha jól elvannak egyből nem érdekli őket a màsik.
dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De most kit érdekel, hogy ciki-e? Ha azt mondom, hogy ciki, akkor mégis talákozol velük?
dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, mint te.
dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is ilyen vagyok és még rajtunk kívül sokan, tehát nem ciki.
dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!