Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudom elviselni az...

Miért nem tudom elviselni az embereket?

Figyelt kérdés

Dicsekvők, önzők, érzéketlenek, bántók, buták, erőszakosak, tiszteletlenek, ösztönlények, anyagiasak, sznobok, felszínesek.


Fizikai fájdalmat érzek a közelükben.


dec. 26. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Tiszta szerencse, hogy te nem vagy ember
dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresd a szerény, önzetlen, empatikus, udvarias, szelíd, tisztelettudó, megfontolt, nagylelkű, alázatos, alapos emberek közelségét.

Ha még akkor sem érzed magad jobban, akkor talán csak a projekció jelenségét tapasztalod. Annak az a lényege, hogy a saját rossz tulajdonságainkat rávetítjük másokra és azokat teljes egészében egy másik ember viselkedésének látjuk.

dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az segít, hogy ismerjek normálisakat is. Nem sokat, mert egy kezemen meg tudom számolni, de ahhoz, amit szeretnék a társadalomtól, bőven elég.
dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1


Ember vagyok persze, de tudtommal nem követem el az általam felsorolt vádakat.

dec. 26. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd a dolgok jó oldalát: Te választod meg kit engedsz a környezetedbe, a selejt emberek, csak kárt okoznak, hátráltatnak, visszahúznak. Két út áll előtted: 1./ Vagy beolvadsz ezek közé, és hamar lent találod magad-mint a békáknál a fazékban, 2./ Vagy megtisztítod magad körül az embereket, és egy idő után észre fogod venni, hogy a kis zárt körödben, nem kell örökké hátra tekintgetnek, hogy ippeg ki próbál a hátadba döfni, mert kettőig nem lát az irigységtől és szépen éled a kis életedet, csendesen, nyugalomba, olyan emberek között aki mind belőled, mind te is belőlük tudsz nyerni. Errőt, energiát, szeretetet. A trollokkal meg ne foglalkozz, hiszen a béka effect lényege pont az, hogy saját szintjükre húzzanak le.
dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4: Tehát rajtad kívül mindenki más rossz?


#1

dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz.


Egyébként egyetértek és együttérzek.

dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ismerkedni egy olyan emberrel, akire nem igazak, amiket írtál, vagy, ha véletlen mégis hibázik igyekszik jóvá tenni és fejlődni, akkor itt vagyok. Egyébként a többség sajnos tényleg olyan mint, ahogy leírtad... Sőt még ennél sokkal rosszabb tulajdonságok is vannak, mint pl.: hazug, alattomos, gonosz, rosszindulatú, ítélkező, pletykás, megbízhatatlan, stb...
dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!