Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátnő az ilyen?

Szerintetek barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

El voltunk közösen egy rendezvényre pár hete, ahol szépen engem magamra hagyott egy csávóval, akit alig ismertem, de már voltunk bele egy társaságban többször (előre össze akart hozni vele). Aki amúgy nagyon szemét volt velem, kitalálta, hogy rá másztam, ez nem is igaz. Nevettünk és véletlenül nevetés közben megfogtam a vállát. Majd az is otthagyott pár perc, hogy kimegy a mosdóba, vigyázzak az italára. Mondom ok és gondoltam, ha visszajön, akkor valamilyen indokkal otthagyom. Igen ám, de fél óráig nem jött, nem akartam otthagyni, utólag azt mondta, azért b..tt át, hogy húzzak el. Mindenközben még vártam nem is vettem észre, leült velem szemben egy srác, aki fel akart szedni. Elküldtem őt is. Mikor meg vissza érkezett a másik, hazamentem.


Másnap a barátnőm elkezdett velem mocskolódni, hogy én milyen részeg voltam, k..rva vagyok, mi az, hogy ezzel a sráccal beszéltem (azóta zaklat és az állítólagos barátnőmtől tudta/tudja, hol kell keresni, merre kell követni) aki odaült, attól ő akart valamit, miközben barátja van. Ilyeneket talált ki, hogy mindenki arról beszél milyen részeg voltam, minden pasival kavartam, k..va vagyok, mi az, hogy az ő Sanyijával (nem így hívják) összejönnék stb. Üzenetekben zaklat, másoknak lejárat, hogy mi az, hogy odaült hozzám. Meg a rögeszméje, hogy biztos lefeküdtem vele, k..va vagyok stb. Meséltem, hogy zakkat azóta és kiröhögött, akkor nem tudtam, hogy ő segíti infókkal. Akivel meg otthagyott, most nem köszön, meg szemétkedik velem. Meg anyám is engem okol, hogy biztos valamit csináltam. Mikor se részeg nem voltam, egyiktől sem akartam semmit és társai...


Korábban voltak olyan húzásai, hogy azt hazudta, mikor kiesett a kezéből a telefonja és betört a kijelzője, hogy én voltam RÉSZEGEN és azt mondtam, nem emlékszem, meg fizessem ki. Mikor ott sem voltam.


Egyébként nagyon elegem van, 20 elmúltunk. Ez meg egy dedós kis hülye. Mindenkit leszól, akinek nincsen barátja, meg ki szűz, ki nem,meg mi az, hogy ő a nagymenő, mert g..t nnyelt és annak milyen az íze stb.


Voltak még húzásai. Tavaly arra fogadott és ugyanúgy csőbe húzott, hogy XY majd lefektet. Akivel meg össze akartam jönni, azzal mesterkedett. Állandóan nekem kell korrepetálni egyetem alatt (beadandóimat ugyanúgy beadja stb) és nyomozgat utánam az iskolában, meg a csoporttársaimnál hányasak lettek a vizsgáim... Ha kellek,.megtalál, de fordítva. Ha éppen barátja van, fél-egy évig rám se néz. Azt már meg sem említem, higy a barátja Tinderen másokat hülyít, de nem szóltam, mert én lennék a rossz.


dec. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Úristen. Ti egyetemre jartok? 😂
dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintetek barátnő az ilyen?"


-nem


Hagyd a francba

dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szemét! Jól küldd el a fenébe! Hát, hogy képzeli?! >:(
dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!