Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Viszály baráti társaságon...

Viszály baráti társaságon belül - ti hogy kezelitek/kezelnétek az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nagyobb baráti társaságon belül pár ember elég durván összeveszett és sajnos (legalábbis az egyik fél) teljesen elzárkózik a békülés lehetőségétől. Ez leginkább olyankor jelent problémát, mikor nagyobb összejövetelt szervezünk, hiszen senki másnak nincs problémája egyikükkel se, mégis az egyik fél elvárja hogy a másik ne legyen meghívva... (általában nálunk van összejövetel és minket terhel ez az egész szitu, hogy most komolyan választani kell a barátaink között?

Nem akarunk feszkót (sajnos lenne ha mindenki meg lenne hívva) de kirekeszteni se akarunk senkit, meg azt se hogy emiatt megromoljon a mi kapcsolatunk is velük...

Persze felmerül az is hogy nem egyszerre találkozunk mindenkivel, de pl szülinapi buli, szilveszter és hasonlóknál az a cél hogy együtt tudjunk lenni minél több barátunkkal.

Ti mit tennétek ilyesmi helyzetben?


dec. 29. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Az acsarkodok kimaradnak a buliból. Ilyenkor egyiket se szoktam meghivni. Én nem választok közülük. Majd ha kibekulnek, jöhet mind a kettő.
dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha én összeveszek valakivel akkor nem is keresem a társaságát, így nem jönnék.Akikkel meg jóban vagyok na akkor azokkal szerveznék találkozót meg tartanám a kapcsolatot online.Én ha valakit nem bírok meg összekapunk biztos nem szilveszterezek vele hiába ott a banda másik fele akit bírok.
dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp te/ti lesztek a hibások

Ha egyiket hivod a másik ha a másikat az egyik haragszik meg

Ha egyiket se mindketten

Ha mindkét fél jön elrontják a többiek buliját

Külön külön beszélni kell velük hogy oldják meg egymás közt sőt erre akár a szilveszteri buli is jó lehet

dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!