Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális helyzetben hogyan...

Normális helyzetben hogyan van kezelve olyan, hogy a szülőt nem érdeklik azok a tevékenységek amik a felnőtt "gyereket" igen?

Figyelt kérdés

dec. 30. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem. Én 33 évesen szeretek olvasni. Apa már nem, inkább filmet néz. Mit kell ezen hogyan kezelni? Nem vagyunk egyformák, ennyi.
dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekli, vagy hülyeségnek is tartja.


Ha nincs kapcsolat, akkor meg az a baja.

dec. 30. 12:01
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem beszélsz olyanról, hogy olvasol egy könyvet, vagy mondjuk a szombatjaid ezzel telnek?
dec. 30. 12:03
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk úgy van, hogy vagy nem beszélek róla édesanyámnak vagy beszélek, csak nem nagy részletességgel. Ő amúgy így is meghallgat, nálunk nincs ebből probléma.
dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

#3

Kérdező, könyvtáros vagyok, nekem lételemem az olvasás. Tegnap is ott olvastam apa mellett. Intelligencia kérdése, hogy ki mennyire tartja tiszteletben a másik hobbiját. Aki leszólja, csak azért, mert őt ez nem érdekli, az szerintem nem nevezhető intelligens embernek.

dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, engem leszólt.

Köszönöm azért hogy megerősítettetek ebben!!

dec. 30. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

A párom hobbija a kertészkedés, a szüleit annyira nem érdekli, de a nagyszüleivel órákig tud erről beszélgetni. A szülei se szólnak bele, nem tartják hülyeségnek, csak nem érdekli őket.


Én inkább az olvasós típus vagyok, az én szüleimet se kötik már le annyira a regények, de ha elmesélem, mit olvastam, szívesen hallgatják.

dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
71%
Nálunk tök ellentétes az érdeklődési körünk anyámmal. Őt kb. a főzés érdekli csak, engem az pont nem de érdekel rengeteg más, ami viszont anyámat nem. Kiskoromtól ez van, eleinte még mutattam neki ami érdekelt de miután minden alkalommal érdektelenül odalökött egy ahát vagy csak intett, hogy húzzak el, feladtam. Kb. sulis koromtól csak az eredményeimről tud (jegyek, érettségi, diploma, munka, versenyek, kitüntetések, szóval amivel lehet dicsekedni). Ha beszélünk, nem részletezem a dolgokat, ha pl. megkérdezi mit csináltam ma, mondom, hogy olvastam vagy voltam edzeni de ennyi, úgysem izgatja és amúgy is bele fog vágni valami tök érdektelen témával hogy pl. a 3. szomszédja, akiről gőzöm sincs, kicsoda, épp füvet nyír vagy valami. Őszintén szólva eléggé olyanok ezekkel a beszélgetések, mint 2 felszínes ismerős között, akik udvariasságból váltanak pár szót. Anyám beszél arról, hogy mit főzött épp, elmondja, hogy szerinte nekem is azt kéne főznöm, megkérdezi, mikor akarok legközelebb főzni és mit, amiről aztán elmondja, hogy szerinte meg azt így meg úgy kéne főzni. Én közben általában csinálok valami értelmeset, pl. teregetek vagy mosogatok és aházok a megfelelő helyeken. Anyám elégedett, mert megvolt a szerinte kötelező telefonálás a gyerekkel, hiszen az összes barátnője telefonál a gyerekkel, én meg ezzel letudom és nincs sértődés, hogy nem beszélgetek vele.
dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene ezt bárhogy kezelni?

A apámat 10 éve nem láttam, beteg ember

Az anyám egy totál egyszerű videki nő, az a tipikus nagyon egyszerű, a barátai is ilyenek

Van olyan akinek tényleg kiesek a kapa a száján és azzal van jóban

Érettségijük sincs meg


Én meg utaztam, beszélek nyelveket, rengeteg érdekes dologról olvasok folyton, tanultam művészettörténelmet, nem tartom magam egy egyszerű esetnek

Hogy kellene ezt kezelni?

A gének furàk

dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értik mit csinálok, akkor hogy beszéljünk róla?
dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!