Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy olyan barát,...

Milyen egy olyan barát, akivel ugyanaz az ízlésetek (animére, mangákra, esetleg videójátékokra gondolok)?

Figyelt kérdés

Sajnos én sosem részesültem abban az élményben, hogy ilyen barátom legyen, ezért nagyon kíváncsi vagyok.

Ma sikerült végre elrángatnom a szüleimet a Ghibli Studio új filmjére a moziba, mert nincs más ismerősöm akit ez érdekelne, egyedül meg nem fogok elmenni xd

Viszont láttam több 2, 3 tagú baráti csoportot, akiken az összesen látszott hogy animések és közösen mentek el erre a filmre T-T

Szóval, milyen egy ilyen barát? Szinte mindig az animékről és hasonlókról beszélgettek, vagy más téma is van?

Igazából jövőre megyek középiskolába, szóval nagyon remélem, hogy lesz még egy ilyen lélek az osztályban mint én, és egymásra találunk, de ennek kb 10% esélye van T-T



jan. 6. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más volt a közös téma, de nem csak arról beszéltünk
jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
A legjobb barátnőmmel sok animét, videójátékot, és könyvet szeretünk mindketten. Együtt tüdünk rajongani, kibeszélni az új tartalmakat, és ha valamilyikőnk épp olvas egy könyvet vagy játszik egy küldetéssel a játékban, akkor el tudjuk küldeni a másiknak hogy "úisten most x történt!!" meg "ezen úgy felnevettem/mindjárt sírok" és hasonlók. Mikor az egyik kedvenc könyvem végén a két szereplő csókolózott szegénynek vagy egy kisregényt küldtem :') Egyébként egyáltalán nincs kevés esélye, hogy lesz ilyen érdeklődésű osztálytársad. A videójátékokat szerintem nálunk vagy az osztály harmada szereti, az animéket pedig velem együtt hárman (akikről tudok). Továbbá sikerült összebarátkoznom egy másik évfolyamba járó 4 fős baráti társasággal még anno (3 fiú és 1 lány), ott mindenki anime rajongó volt, egyikükkel össze is futottam Mondoconon. Szóval egyáltalán nem reménytelen, fel a fejjel :)
jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, 2-es, nagyon aranyos amiket leírtál c:

Nos az osztályban csak én nézek animét, a videojátékokkal amiket szeretek meg szintén csak én játszok.

Az évfolyamtársaim, akik animések, azok meg olyanok akiket nem lehet megszólítani, olyan bunkók xd

Nagyon remélem hogy igazad van, és találok magamnak valakit xd c:

jan. 6. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középiskolába lettek animés barátaim :). Meg is lepődtem mennyien szeretik, mert általánosba nem volt olyan ismerősöm barátom aki szerette volna.
jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
85%
Az animés közösség elég befogadó általában, az már más kérdés, hogy miután bent vagy, mik folynak ott, de ha ilyen barátokat akarsz, nem egy bonyolult feladat. Csak írd ki valamelyik animés csoportba, hogy szeretnél egy társasághoz hozzácsapódni, mert senki ilyet nem ismersz, fixen lesznek jelentkezők, akikkel mehetsz, és ebből lehetnek barátságok is. Arra kevesebb esély van, hogy majd a gimiben pont lesz 1-2 ilyen ember a suliban.
jan. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Volt egy ilyen barátom, akivel közel álltunk egymáshoz, sokszor néztünk együtt animet és ki is beszéltük, együtt elemeztük, volt amin együtt sirtunk, sok netes mmo rpg játékot jatszottunk együtt, terveztünk mondo conra is menni de sose jutottunk el oda,sokszor rendeltünk együtt animes dolgokat, vagy mentünk olyan helyre ahol ezzel kapcsolatos dolgokat találni, ezt le számítva volt más téma is, ugyan a zenei izlesunk ég és föld volt, de az anime openingeket mindig együtt fujtuk es imádtuk akkár az endinget, később sajnos megromlott a kapcsolatunk, annak ellenére hogy együtt nőttünk fel, nekem lett valakim ő többet érzet irántam ami vegul kiderult...és ezt nem bírta elfogadni, sajnálom hogy így alakult, és hiányzik is de csak mint barát, már 1 éve csak elmegyunk egymas mellet az utcán lehajtott fejel o pedig eroltetett gunyal mosolyog, mikozben keruli a szemkontaktust. (Ha szeretnél barátkozni akkor irhatsz nekem.)
jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is. c:

5-ös, van egy alkalmazás, ahol hozzád hasonlókkal ismerkedhetsz meg (nem társkereső, ilyen "barát-találó" oldal), ott szoktam beszélgetni hozzám hasonlókkal, viszont van akivel már hónapok óta beszélgetek, majd végül leáll és nem válaszol, pedig látom, mikor elérhető. T-T

Ezért már feladtam a reményt ezekben az "online barátságokban". :c


6-os, na ugyanez van az én barátságaimmal is, igaz, ha jól olvasom a tied az offline barát volt, és sokkal több ideig voltatok együtt, de mégis volt az a dolog, ami elrontotta és véget vetett neki. :c sajnálom T-T

jan. 7. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Huszonévesen is van, lettek ilyen barátaim, de képesek vagyunk másról is beszélni, az animék közös szeretete és a cosplay csak az apropó volt, hogy megismerkedtünk.
jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!