Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan volt fölháborodva a...

Jogosan volt fölháborodva a barátom? ⤵️⤵️

Figyelt kérdés
Van egy barátnője, akivel nagyjából két napja ismerkedett meg Facebookon. Tegnap este fel hívta az unokatestvérét, és szívességet kért tőle, hogy nem e el vinné őt autóval az első randevújára. Az unokatesó természetesen igen-t mondott, és tizenötezer forintot kért.a barátom bele egyezett, és el mentek a Randira. Ma beszéltem vele, és teljesen föl volt háborodva, elmondta hogy nem sikerült a randi, és hogy vissza kellett volna adja az unokatesója a pénz felét, amit az üzemanyagra adott, ami nyilván nem sok, hiszen 150-kilométert utaztak, ezt mondtam neki is, de egyszerűen nem akarja megérteni. Jogosan a fölháborodása?
jan. 12. 13:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Jogos
jan. 12. 13:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát unokatesó tesz neki egy marha nagy szívességet, elkéri a benzinpénzt, ez a tahó állat meg visszakérné a felét mert nem jött össze a csaj? Miért barátkozol ilyen suttyókkal?
jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tehát megkérted az unokatesódat, hogy vigyen el 150km-re és vissza, kért érte 15 eFt-ot. A randid nem jött össze, és vissza kéred az unokatesódtól a pénz felét? Azért ez egyelég érdekes elképzelés.
jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, hogy a "barát" egy kitaláció, igazából veled esett meg a dolog.

Hát bocs, de az unokatesód nem tehet róla, hogy nem sikerült a randid.

Ha busszal mentél volna, akkor visszakövetelnéd a buszjegy árának a felét, mert nem jött össze a randid?

jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
A fuvarért fizettél, nem a csajért.
jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesó is kapott volna egy kört a csajjal, ha összejön? Mert különben nem jogos :D
jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Barát, hát persze. A bőr lesülne a képemről, ha ilyen suttyó lennék, mint te.
jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, de könyörgöm nem velem történt ez, mert akkor nyugodt szívvel magamról tettem volna fel a kérdést.


A barátom ment tegnap randira, és az ő unokatesója volt a sofőr, mi után nem jött össze a randi, ő velem ezt közölte hogy ő bizony vissza fogja kérni az unokatesójától a pénz felét, ami tizenötezer forint volt.


Én azért írtam ki ezt a kérdést, hogy jogos e a haverom fölháborodása vagy sem. Ennyi

jan. 12. 14:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha haverod egy ócska, aljas kis gyökér. Ha jót akarsz neki, akkor erről most szépen felvilágosítod, gondolkozzon el magán már ha képes rá.
jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!