Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akar minden barátnőm...

Miért akar minden barátnőm többet, tényleg nincs fiú lány között barátság?

Figyelt kérdés

Valahogy én sokkal jobban értem meg magam nőkkel, a férfiak gondolkodás nekem túl egyszerű túl érzelmentes olyan kanos hozzám távol áll, talán kicsit feminin férfi vagyok, így elsősorban a lányokkal szeretek barátkozni. Többször előfordult már az hogy így barátkozás céljából találkoztam nökkel,, az elején így megbeszéltük hogy ez csak barátság, merthogy én sem vonzódok hozzájuk annyira és ők sem, így lényegében barátok lettünk, de eddig többször előfordult már az hogy a lány barát vagy filmnézés közben meg akart csókolni vagy beismerte hogy többet érez irántam és a barátkozást így nem működik tovább vagy barátok maradtunk de így jelezte hogy ő mégis többet szeretne, szerintem ezek nem igaz barátságok ha valaki többet akar.

De miért éreznek többet, miért nem lehet hogy csak a barátságot folytatni, hogyan legyenek így barátaim?


jan. 14. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Csak megsajnáltak hogy látták hogy kutyának nem leszel jó. És meg akartak adni neked egy szánalom szexet. Hülye vagy hogy kihagytad.
jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Na pontosan az ilyenek miatt nincsenek férfi barátaim....
jan. 14. 07:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megadsz nekik mindent, amire egy párkapcsolatban vàgynának és ha emellett még jól is nézel ki, akkor simán szerelmesek lesznek. Nagyon ritka az igazi férfi-nő barátság. Vagy nagyon rondának kell látniuk egymást ahhoz, hogy tényleg ne érezzenek kémiát. Szerintem.
jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Abszolút nem nézek ki jól szerintem, de ronda sem vagyok azt mondják átlagos..
jan. 14. 07:43
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor csak szerinted nem nézel ki jól. Ha egy férfi jól néz ki, abba a nők beleszeretnek.
jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Kapcsolatfüggő érzelmileg labilis nőket használsz ki lelkileg. Ők meg egy kis kedvességbe egyből többet látnak bele
jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvánvalóan azt akarod olvasni, hogy egy rendkívül vonzó, empatikus, szimpatikus gondolkodású, fess fiatalember vagy, aki annyira ellenállhatatlan, hogy minden nőismerőse beleszeret. Tessék, leírtam.

Amúgy meg neked egyik nőismerősöd se jön be annyira, hogy viszonozd az érzelmeit? Látens meleg vagy? Vagy a szép szövegeid ellenére úgy véled, neked a legjobb jár?

jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Valóban sok közöttük a kapcsolatfüggő nő
jan. 14. 10:46
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Baromia nem akarom ezt olvasni
jan. 14. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik nemet képviselve írom, hogy velem is ez van. Kivétel nélkül minden srác kitalálta egy idő után, hogy ő most szerelmes belém. Barátnőimmel ugyanez. Szóval igen, ha van is fiú-lány barátság, nagyon-nagyon ritka.
jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!