Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Ez most lehet, hogy hülye kérdésnek tűnik, de tényleg nem tudom. Oda kell menni hozzájuk, de mit mondjak miről beszéljek? Ami nem érződik erőltetnek.
jan. 16. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz.
jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Először dicsérj meg valamit rajta/ rajtuk. Pl. jól néz ki ez a cipő/ frizura/ műköröm, stb. Aztán kérdezz, hogy hol csináltatta, vagy hogy ugy új a cipő, látszik, hogy nagyon szép, stb - persze csak, ha ez az igazság, nézd meg előbb, h mi néz ki jól rajta.

Az 1-es válaszoló írta a legfontosabbat, szóval egy kedves indítás után tudj kérdezni! Mindenki szereti, ha kérdezik, ha érdeklődnek, és ha már többször beszélgetsz valakivel/valakikkel, meg lehet kérdezni, hogy van-e kedvük pizzázni, vagy akárhova elmenni, stb.

jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mai világban sehogy. Ha lesz is egy jó barátod, ideig-óráig. Barátok jönnek-mennek. :)
jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

Ha jársz valamilyen klubba, ami az érdeklődésednek megfelel, ott tudsz barátságokat kötni.

Pl nálunk gyakran szerveznek erdei gyalogtúrákat és jelentkeztem és itt megismertem embereket, kialakultak barátságok.

Menj el vagy egy gyülekezetbe (ha hívő vagy), vagy egy olyan rendezvényre, ahol adott a lehetőség!

jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!