Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya férfiként csak a...

Csúnya férfiként csak a túlkompenzált agresszió ami beválik?

Figyelt kérdés

Tehát a sok támadás elhárításához sem árt ha tudják, hogy az agresszióddal is meg kell birkózniuk? Ez vált az esetemben csak be. Tehát a csúnyaság mellett visszahúzódó és csendes voltam, jöttek is a lesajnáló, kioktató, támadó megnyilvánulások. Ha agresszióval válaszoltam mindig leálltak.

Kivéve ha alapból nagyon agresszív szteroid majommal volt dolgom na ő is agresszióval válaszolt és verekedés lett belőle.


jan. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Az agresszió általában beválik, még ha az emberek nem is szeretik, vagy nem akarják beismerni.

Mondjuk ez a célodtól is függ, ha a cél az hogy kedveljenek az emberek a lehető legrosszabb eszköz, de ha csak azt akarod hogy békén hagyjanak akkor tökéletes.

jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

És akkor vered a nőket emiatt, vagy nem igazán értem...

Mi köze a csúnyasághoz az agressziónak?

A "nagyon agresszív szteroid majom" legfeljebb jót röhög rajtad, amiért ronda vagy.

Hacsak nem a melegek között keresgélsz, bár ez a kérdésből megint nem derül ki....

jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Á, ez megint a napiincel.
jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez hogy függ össze? Nem a kinézettől függ. Helyes, viszonylag helyes férfiak között is nagyon sok az agresszív.
jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha ronda is vagy és agresszív is, az már olyan, mintha az esélyeid mínuszban lennének.
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!