Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsálnátok ha valaki akit...

Furcsálnátok ha valaki akit már több mint 10 éve nem láttatok egyszer csak rátok írna hogy hogy vagytok?

Figyelt kérdés
jan. 26. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első pillanatban fura lenne, de aztán rájönnék arra, hogy én is szoktam ilyet tenni. :D Oké, olyanra még nem volt példa, hogy 10 év után írtam rá valakire, de amúgy pár év után volt már ilyen. Egyszerűen a semmiből eszembe jut az adott ember, és elkezd érdekelni, hogy mi van vele, mert már rég nem hallottam felőle.
jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha jóban voltunk régen akkor nem.
jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
attol függ milyen kapcsolatunk volt. Ha az exem ir ram altalaban unja a banant es akar vmi uj csajt a regiek közül.
jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább kíváncsi lennék, higy mit akar.
jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Azt gondolnám, akar valamit.
jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, de nem vagyok fent instán, se facebook-on. Sms-ben azért írhat, ha tudja a telefonszámom.
jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy picit igen.. Nem azért, mert magamból indulok ki, vagy hasonló, csupán legtöbbször akkor keresnek meg, amikor szükségük van rám, vagy kellene "egy szívesség". Szimpla, önzetlen, hátsószándék nélküli ilyesfajta közeledés elég ritka felém.
jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsállnám, de valószínűleg akarna valamit.
jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyezek a 8,9.valaszoloval.A mai vilagban az emberek akkor keresnek meg masokat ha kell nekik valami es annyi ido mulva is nem szimplan erdeklodes miatt irna rank valaki.Felvetodik a kerdes eddig miert nem keresett? Ha csak ugy erdekli mi van velunk,hogy vagyunk meginna egy kavet velunk miert nem irt mar elobb is?Bar a kavezasig ilyenkor el se jutnak az emberek az altalaban csak be van igerve es ha a szavakat tettekre kellene valtani az mar nem mukodne.
jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!