Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Joggal vagyok mérges?

Joggal vagyok mérges?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaság. Én egyik haveromnak írtam, hogy van e kedve szombat este összefutni. Korábban azt mondta, okés. Majd péntek este megint rákérdezek és mondja, hogy barátnőjével akar lenni, mert pont nem megy dolgozni. Okés, megértem. Majd ma vasárnap küldi a képet, hogy átmentek barátnőjével egy másik baráthoz, akit mellesleg én is ismerek és jóban vagyunk. Sokszor voltam már én is náluk.

Általában jól kezelem a helyzeteket, de ez picit furi volt.


jan. 28. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ergo nem kettesben akartak lenni.
jan. 28. 20:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő is kedvel téged? Mert nekem ebből az jön le, hogy nem és téged azért hagytak ki.
jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az az érzésem, hogy itt egy manipulátor barátnőről van szó...
jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát négyen voltak, szerintem. Ez a barát akihez átmentek fix hogy bír, meg az ő barátnője is. Az a barát akinek én írtam , szerintem nincs problémája velem, meg annak a barátnőjének se. Legalábbis nem hinném. De akkor jól érzem , hogy valami sántít?

És még csak messze se lakok, hanem egy köpésre.

jan. 28. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sántít.


Én a helyedben nem barátkoznék velük többet. De ez csak én vagyok, radikálisan gondolkozok ilyen téren és rögtön dobom a hűtlen embereket.

jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
jan. 28. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mi lehet a háttérben, de elég nagy bunkóság, hogy nem hívtak, azok után, hogy te akartál elsősorban találkozni.


Viszont azt se értem, miért küldött volna neked képet az összejövetelről, ha nem akarta volna, hogy tudj róla. Fura az egész:D

jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hát pont ezt nem értem. Még direkt küldött is képet, hogy lássam. Úgyhogy nem hiszem, hogy a barátnőjének lenne baja velem. Egy emberke tuti tudott a dologról az akinek írtam. A többi vagy tudott vagy nem. Inkább nem.
jan. 29. 08:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy direkt akart kibaszni veled? Csak mert a viselkedése erre utal, de azt te tudhatod hogy képes e erre. Vagy hogy van e rá oka.
jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen alattomos módja annak, hogy kinyiltvánítsák, hogy nem akarnak veled lógni. Mondjuk az a haverodról mindent elmond, hogy rábólintott egy találkozóra, majd hirtelen kihátrál. Elég féreg húzás
jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!