Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit esznek rajta ennyien?

Mit esznek rajta ennyien?

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább férfiakhoz szól és igazából csak megszeretném tudni, hogy mit esznek a pasik ebben a csajban, kíváncsiság.

A csaj 16 éves sovány, nincs nagy cicije, fiús haja van az a fel nyírt rövid, semmi smink (ami nem is baj), de nem mondanám hogy olyan szép arca lenne. Tipikusan fiús, és már ismerőseim közül is megb*szták egy páran, meg ahogy néznek rá látszik a szemükben is ahogy nézik hogy le smárolnák vagy ilyesmi. A csaj is könnyen be hálózza őket úgymond, hogy csak rá figyeljenek meg vele foglalkozzanak.

Nemtudom nektek bejönne egy olyan csaj/lány aki fiús és nem nőies? Meg ami érdekel legfőképp, hogy szerintetek mit esznek rajta a férfiak /fiúk?



jan. 29. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek ilyen energiák. :) Valamit áraszt ami imponál a fiúknak.
jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Valakinek pont a sovány lányok, kis cicik tetszenek. Mi ezzel a baj?
jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem pont arra irányult hogy kicsi a cicije meg hogy sovány, hanem inkább arra hogy fiús ruhailag kinézetieleg meg szo szo viselkedése is olyan.
jan. 29. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
De miért kéne, hogy mindenkinek ugyanaz a típus tetsszen? Nem vagyunk egyformák.
jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Biztos jó csaj, attól h te nőinszemmel nem annak ítéled.

Kép?

jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne akarna egy fiú olyan lánnyal lenni aki láthatólag jól érzi magát a bőrében, kapható, és általánosságban olyan ember akivel jó lógni. Sokkal hamarabb választanak egy ilyet, mint valakit aki szorong, féltékeny stb.
jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag a személyisége miatt, laza és mert könnyen kapható ez tetszik nekik benne?
jan. 30. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Könnyen kaphatóság is közre jatszhat. Nekem alakra, ha valaki "sovány", kimondottan tetszik. Már szinte csak ezzel magára tudja vonni a figyelmem. A kis cici pedig nekem tetszik, ellenben pedig a nagy nem, de általában ilyen alak mellett nagy sem szokott természetes módon lenni, szóval nekem ezzel nem szokott probléma lenni. A smink se igazán tetszik, sőt sokak szerintem rosszabul néznek ki smikkel, mint nélküle. A rövid haj ugyan nem tetszik, de ha nem túlságosan fiús, problémám sincs vele. Az arc is eleggé változó kinek mi jön be, de megfigalmazásod alapján te sem mondod csúnyának. Kompenzálható tökéletlenség alapból mással. Meg lehet valakinek kimondottan tetszik.

Nekem tetszik, ha a lány kissé fiús. De azért ne túlságosan, mellette azért tartsa meg, hogy lányként tekintsek rá, elvégre nem a fiúkhoz vonzódok. Személyiségre kimondottan pozitív, lehet vele egy csomó mindent csinálni, nem nyávog, talpraesettebb sok esetben, stb. Nem az van hogy nem lehet vele xy-t csinálni, mert letörik a műkörme. Érdeklődési körökben is jóval nagyobb az esélye az átfedésnek és még sorolhatnám. Stílusilag, meg mint mondtam szintúgy tetszik, de azért nem mindenkinek áll jól. Latni kellene konkrét véleményhez.

jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 9-es!
jan. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!