Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ezt? Mit tegyek?

Miért érzem ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 13éve legjobb barátnőmnek mondhatom. Együtt nőttünk felnőtté kamaszból kb.

Egymás tanui voltunk, egymás gyerekének keresztanyja. Havi 2-3x találkoztunk azután is, hogy 100km-re költözött.

Tényleg mindenben segitettük, támogattuk egymást.

Ő volt mellettem, mikor az exem 18évesen megerőszakolt, mikor megtudtam, hogy mennyi nővel csalt meg.


Szoval tudja nagyon jól, mi a véleményem a megcsalás mint témáról.


Namost ő 4 éve házas, van egy 3 éves fiuk. Mesebeli élete lenne. De neki most jött egy srác, elcsavarta a fejét. Válni nem akar. A férje nemntud az egészről. A sráccal csalja a férjét.


Én ehhez nem tudok jópofát vágni. De akarmiről kezdünk el beszélni, mindig ott köt ki, hogy a sráccal milyen jó.


Így inkább már nem is beszélek vele 2-3 hete.


Hiányzik. De én ezen a szerető dolgon kiakadtam. Nekem ez nem fér bele az értékrendembe. Vagy hogy mondjam.

Úgy érzem, ezzel engem, mint barátot is elárult.


Viszont hiányzik, higy nincs kivel beszélgetnem, megbeszélni a hétköznapokat, hiányzik az a 13 év.

Napi szinten beszélgettünk.


Annyira tehetetlennek, csalódottnak érzem magam.


Mi lenne a megoldás?


jan. 31. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki a véleményed, de számon már nem kérheted. Ilyenkor derül ki, hogy ki az igazi barát. Nekem is ment 10 éves barátságom a levesbe hasonló miatt (bár az nem megcsalás volt, kicsit más), szóval megértem a helyzeted. Nem tudsz mit tenni, el kell engedni és keresni más barátokat. Nekem is ez vált be. Bár nehéz lesz, tudom, de meg kell lépned. Ennek már jó 6 éve nálam, túl vagyok rajta, ennyi idő múlva már te is csak nevetni fogsz rajta. De addig is túl kell élni. Ebben segít, ha van aki megért, tudja miben vagy és lelki támaszt tud nyújtani.
jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!