Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkoztok a másik...

Hogyan barátkoztok a másik nemmel anélkül hogy bármi lenne köztetek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés legfőképpen a tiniknek vonatkozik mert valahogy én akárhányszor próbálok barátkozni ők mindig elrontják azzal hogy többet akarnak pedig még volt is egy kettő fiú barátom de azóta valahogy nem sikerül másikat szerezni

febr. 3. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem barátkozok már velük, pont emiatt :D Csinosabb nők esetében esélytelen fenntartani ilyen barátságot férfiakkal, mert be fognak próbálkozni. Egyedül a kollégáimmal vagyunk “baráti” viszonyban, de közülük is volt, aki céges bulin rámhajtott. 27N
febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 “ Csinosabb nők esetében esélytelen”

Ha ezt gondolod, akkor nem ismered a férfiakat. Nem kell ahhoz csinosnak lenni xD

febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 de igen, sok ismerősömnek vannak ellenkező nemű barátai és ők egyáltalán nem szépek, ezért működik a dolog, mert nem akar mindenki egyből rájuk hajtani. Persze vannak olyanok is, akik jól néznek ki ÉS vannak ellenkező nemű barátaik, de nem egy vallomást hallottam már, hogy igazából a felével már lefeküdtek. Egyszerűen vonzó emberekkel nem működik az ilyesmi.
febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a barátomnak is vannak lány barátai akikkel bitosan tudom h csak barátok és jóban is vagyok velük szóval nem értem h ha ő képes csak barátok lenni lányokkal akkor miért ilyen nehéz egy fiú barátot találni
febr. 3. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 az egyik exem szakításkor vallotta be, hogy szexelt több lánybarátjával is. Ne legyél olyan biztos abban, hogy soha semmi nem volt köztük.
febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátom tini csak mint én és konkrétan én mondtam el mindent neki a női testről is szóval ebben biztos vagyok és a legtöbb lány haverja leszbikus
febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!