Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kezelem jól, hogy az...

Nem kezelem jól, hogy az összes barátomnak van másik baráti társasága és én emiatt sokszor egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Több baráti körben vagyok benne én is, amikben vannak szorosabb és távolabbi baráti kapcsolataim is. Az abszolút nem zavar, hogy a barátaimnak más barátaik vannak, csak úgy érzem valahogy mindig más barátaikat prioritizálják hozzám képest.

Most Szilveszterkor is egyedül voltam, mert minden barátomat valahova máshova hívták meg, ahova ezért vagy azért nem tudtak engem is vinni. Párjukkal kettesben szilvesztereztek, vagy másik baráti körrel ahova nem lehetett "idegent" vinni, stb tehát érthető okok. Viszont nekem azóta borzasztó rosszul esik, nagyon csalódott voltam, és nagyon elmérgesedtek a negatív érzéseim a helyzettel kapcsolatban.

Mit tudnék ebben a helyzetben tenni, hogy ne érezzem magam ennyire sz*rul? Amúgy nagyon szeretem a barátaimat, csak nagyon sokszor így jön ki, hogy kvázi több szék közt a földön landolok.


jan. 6. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is így van :/ plusz az is nagyon sokat ront rajta, hogy az egyik körbe bekerült egy lány párjaként egy srác, akivel mindenki nagyon jóban lett, de a srác többször mondta, hogy nem bír engem elviselni és vagy ők mennek a baráti összejövetelekre, vagy engem hívnak, így kb fele-fele a közös program, egy csomó jó dologból kimaradok, mert az a majom húzza a száját.
jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!