Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkoztál már ilyennel?...

Találkoztál már ilyennel? Mérgező kapcsolatot utasítottam vissza. És a másik kiröhög, hogy mekkora hülye vagyok.

Figyelt kérdés

Miközben éppen vele van gond.


Ti hogyan kezelitek az ilyet?


dec. 14. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


De az a lényeg, hogy ki nevet a végén. És az nem ő lesz.


Jól tetted. Nevess vele most, hadd lássa, hogy nem szomorkodsz. 🙂

dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A mérgező emberek meg vannak győződve róla hogy ők ajándék az emberiségnek, és aki ebből nem kér, azt nem értik, és önvédelmi mechanizmusuk hogy kinevetik, ezzel védve meg a saját EGO-jukat.

Nem tudsz szerintem segíteni neki, nem érdemes szópárbajba belemenni vele,

kívánj sok sikert neki, és engedd el.

dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem kezelem. Mit kéne azzal csinálni, hogy nem akarok valakivel lenni?
dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod, hogy mérgező, ha visszautasítottad?

Egyébként nem tök mindegy mit gondol, vagy mond, ha úgyis visszautasítottad?

dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én meg devizahitelt utasítottam vissza forintkölcsönért cserébe és mindenki kiröhögött...Azóta is előfordul, hogy segítek rajtuk.
dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sokszor nem is tudják hogy ők azok akik fordítva mennek az autópályán. Azért röhöghet ki, mert ő tényleg elhiszi hogy te vagy a hülye, nem pedig ő. A másik opció pedig az, hogy a sértett egója beszélt belőle amikor válaszul kiröhögött. Bár szintén az egóhoz tartozik az is, hogy sokszor projektálják a másikra a saját negatív dolgaikat ezek az emberek. Szóval ez kicsit megint visszakanyarodás az első opcióhoz.

Aztán itt a harmadik, nem túl népszerű opció. De mi van ha tévedsz? Honnan tudod hogy valóban ő volt a mérgező, és nem pedig te? És akkor a nevetése még lehetett akár őszinte, meghökkent is.

Én találkoztam már mindhárom opcióval.

dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jok a valaszok a mergezo emberek tenyleg masra projektaljak a sajat negativ tulajdonsagaikat es szobarbajba nem erdemes belebocsajtkozni veluk mert haritanak,szosalataznak es csak korbe- korbe forogsz veluk.
dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jo ,h felisrted hamar.

Errol szol a narcisztikus mozaikok nevi youtub csstorna is!!

dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!