Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám neki ezt megmond...

Hogyan tudnám neki ezt megmondani úgy, hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és borzasztóan büdös izzadtságszaga van. Arra tippelek, hogy valami hormonproblémája van, mert nem igénytelen, sosem mocskos vagy ilyesmi, meg rendszeresen látom nála a dezodort is, ha mosdóba megy, de valószínüleg nem sokat ér. Ha hormonprobléma, nem értem, miért nem megy orvoshoz, valamit biztosan tudna kezdeni vele, nem hinném, hogy őt magát nem zavarja, de akikkel egy baráti társaságban vagyunk, ők is mondták nekem, hogy nagy zavarja őket is (pont mellettük ül az irodában) de nem tudják, hogy lehetne ezt közölni vele, hogy ne legyen sértő, és én sem. Nem tudom, hogy őt hogy nem zavarja, de valamilyen megoldásnak lennie kell

febr. 3. 13:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha folyamatosan hordja magával a dezodort akkor valószínűleg őt is zavarja. Életkort mondjuk nem írtál, de az is lehet, hogy klimakszol és rajta valószínűleg így jön ki.

Ha a barátnőd akkor megtudjátok beszélni akkor is ha kínos neked. Ettől nem hinném, hogy rosszban lennétek utána.

febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Mindenképpen tudatni kell vele ezt a bajt.

Nyiltan, négyszemközt, mert ennek a jelenségnek véget kell vetnie.

Biztosan ő maga is tud erről azért viszi magával a dezodort.

Kellemetlen, de be kell vállalnod.

febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!