Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Még mindig szerelmes vagyok a...

Még mindig szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni. Egy 20 éves lány vagyok és már kb másfél éve van egy nagyon jó (ha nem a legjobb) fiúbarátom, ő 22 éves. Sokan mondták nekem, hogy szoros fiú-lány barátság nem működik, de én nem akartam elhinni. Nyáron már kezdtem sokkal többet érezni iránta, de tudtam, hogy így tönkremenne a barátságunk, ezért elnyomtam magamban ezt az érzést. Próbáltam másokkal ismerkedni, hátha segít. Azt hittem, hogy kiszerettem belőle, de tegnap mesélte, hogy találkozott egy lánnyal és nagyon egy hullámhosszon vannak. Olyan érzés fogott el, mintha valami összetört volna bennem, de nem mutattam ki. Aznap este sírtam, most is nagyon sírhatnékom van...úgy látszik még mindig szeretem. Fogalmam sincs hogy mit tegyek. Mondtam neki, hogy drukkolok, viszont nem tudok ennek teljes szívből örülni. Előre is köszönöm a segítséget!

febr. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra ez már nem működik barátságként, akkor engedd el.


Egyébként nem törvényszerű, hogy ne működhetne fiú-lány barátság.

febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Öntsél tiszta vizet a pohárba. Ha képes vagy kissé tárgyilagosan elemezni a helyzetet, akkor rá tudsz jönni, hogy Ő vajon érezhet-e hasonlóképpen irányodban, csak eddig ő sem merte felvetni a dolgot. A nők korábban érnek, mint a férfiak, ezért feltételezhető, hogy a Te érzéseid komolyabbak, míg a fiú barátod csak késő kamaszkorát éli, amikor az ellenkező nem felől érkező bármiféle ingerre hevesen reagál. Ha elmondod neki a Te érzéseidet, Ő feltehetően ezzel nem fog visszaélni, legfeljebb elgondolkodik. Ma már azért az 50-100 évvel korábbi társadalmi nézetek kevésbé korlátozzák az emberi cselekvéseket. Csak egy ilyen bensőséges beszélgetés vezethet a kérdések tisztázásához.
febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!