Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nő barátnőm azt mondta...

Ha egy nő barátnőm azt mondta hogy mostanában nagyon jól nézek ki, az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, dumáltunk dolgokról egyszer azt mondta hogy nagyon jól nézek ki mostanában, biztos sok csajnak bejönnék, ezt lehet csak egy baráti ártalmatlan kijelentés, vagy bók?
febr. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet, ennyiből nem lehet tudni.
febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, én simán megjegyzem a kollégámnak, hogy nagyon jó illata van, ugyanis már egy órája próbáltam kiszagolni, hogy kitől származik az a kellemes illat, mert zavart, hogy nincs meg a forrása. Azt is simán megmondanám bármelyik férfi nemű kollégának, ha valami jól áll rajta, vagy ha mostanában jobban néz ki a szokottnál és mit tudom én, biztos ragadnak rá a csajok, tehát tök pozitív dolog. Eszembe jut feléjük romantikus érdeklődéssel fordulni, csak tettem egy kijelentést, ahogy a női kollegináknál is gyakran megjegyzem, hogy milyen kellemes parfümje van, mert tényleg, nagyon szeretem az illatát és akár fel is tud dobni egy jó illat.


Lehet, hogy jelzés, de az is lehet, hogy egyszerű észrevétel. Nem kell hozzád vonzódnia, hogy legyene szeme a külsődhöz. Sőt, azt hiszem, mások jobban látják, ha ezért vagy azért változol, mint saját magad a tükörben, ennek a változásnak pedig hangot adott.

febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Volt már, hogy megjegyeztem az egyik kollegámnak, hogy mennyit fogyott. Egy pillanatig sem bókolni akartam.


De ha már szóbahozza, hogy sok csajnak bejönnél, ott azért már van valami én azt gondolom.

febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármit belelehet gondolni egy ilyenbe.
febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barmi lehet.
febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!