Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene kezelni ezt a...

Hogyan kellene kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy kormányhivatalban jártam egy ügyintézőnél aki nagyon szimpatikus volt, türelmes, nem bunkó stb. Arra gondoltam barátságot kezdeményezek vele. Egy közös ismerősünk beszélt vele., nem zárkózik el a dologtól és várja a jelentkezésemet. Hogy kellene megkeresni, nagyon izgulok? Szívesen fogadok tanácsokat.
febr. 6. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Múltkor beszéltünk, emlékszel még rám? Egyébként hogy bírod ezt a munkát ilyen nagy türelemmel? Ezt gyakoroltad, vagy te ilyen beállítottságú vagy? Tök jó, hogy van, aki ilyen itt, nagy szükség lehet rád. Szoktak azért veled kekeckedni ennek ellenére, vagy kihat a nyugalmad másra is? Mióta is csinálod ezt? Hát az én munkám az....

(Tehát megfogtam az egyetlen közös pontot és azt húztam el, abból indítanék egy beszélgetést.)

febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!