Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van különösebb oka annak ha...

Van különösebb oka annak ha jóban vagy emberekkel, de egy idő után már nem beszélgettek, találkoztok?

Figyelt kérdés
febr. 7. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Velem van a baj, mert egy ideig működik a dolog, aztán már kellemetlenül érzem magam, hogy mindig én kezdeményezek. Engem valahogy mindig megunnak az emberek.
febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

igen valamelyikünk unalmas lesz


Voltak ilyen ismerőseim, sokáig elvoltunk találkoztunk is. Aztán itt is ott is gyerek született és összejöveteleken is már a gyerek volt a téma meg a család...én halálosan meguntam, és valahol kellemetlen is volt kicsit.


Félreértés ne essék nem féltékeny vagyok mert nem akarok gyereket, de olyan lett mintha már nem tartoznék közéjük.

febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolót teljesen megértem. Nekem szakadt meg úgy kapcsolat, hogy elköltöztem másik városba, ahol új állásom lett. Hiába találkoztam a régi baráttal, egy idő után már nem tudtunk miről beszélni, maximum nosztalgiázni mindig ugyanazokkal a sztorikkal. Egy ideje már nem keressük egymást, mert nincs közös kapcsolódási pont.


Illetve vannak olyan kisgyerekes ismerőseim, akikkel tényleg semmiről sem lehet már beszélni, csak a gyerekkel kapcsolatban. Nekem is van egy kislányom, de nekem bőven van igényem másról is hallani/beszélni. Szóval velük sem szoros már annyira a kapcsolat.

febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem
febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem ritkitotta az egyik baratnom,es nem ertettem az okat.Ossze is kulonboztunk emaiatt parszor es vegul megszakitotta a kapcsolatot.Kihasznalva ereztem magam a kapcsolatban nem volt meg a kolcsonosseg.Nala volt a kontroll es mikor latta vesziti a kontrollt inkabb megszakitotta a kapcsolatot.
febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden emberi kapcsolatra jellemző, hogy egy idő után "kimerül". Amikor megismerjük a másikat és már nem jelent új ingert a vele való kapcsolat, akkor ellaposodik az egész. A hosszan tartó kapcsolatokat az olyan közös munka és cél tartja fenn, amelyekben a személyes kapcsolatban is van valamennyi lazaság.
febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl kifullad a mondanivaló. Vagy jobban kiismerjük egymást.
febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os hogy erted a lazasagot?

Az ellaposodas ellen lehetne tenni de vannak olyan emberek akik mindig ujat keresnek,uj ingerekre vagynak.Csak a hatulutoje az egesznek,ha az ilyen ember bajban van vegul mar nincs kihez fordulni neki,mert pont ez a magatartasa miatt sok jo kapcsolatot elszalasztott.

febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is gyakran megesik ez, többféle okból.

Vagy mindketten megváltoztunk, így már nem találjuk a közöspontot, és szinte semmi sem olyan, mint azelőtt, vagy pedig kifogyott a téma, és döcögőssé válik a kommunikáció. De olyanra is akadt példa, sajnos többször is, hogy egyszerűen megunt a másik fél :( Tudom, hogy nem én vagyok a legérdekesebb ember, de azért ennyire nem gondolnám magam unalmasnak..

Meg több barátom azért vesztettem el, mert amint párkapcsolatuk lett, elsők közt feledkeztek el rólam. Lehettünk előtte bármennyire jóban is.

febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Meg több barátom azért vesztettem el, mert amint párkapcsolatuk lett, elsők közt feledkeztek el rólam. Lehettünk előtte bármennyire jóban is."


Na nekem kb 10-ből 9 ugynevezett baráttal ezért szakadt meg a kapcsolat

febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!