Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az milyen baràt aki lemond...

Az milyen baràt aki lemond előre megbeszélt programokat,kiràndulàst hogy màshova menjen?

Figyelt kérdés

Àltalàban a sajàt kedve szerint dönt és rúg fel dolgokat,nem mindig de többször előfordult.És màsnak ez elég kellemetlen tud lenni.De ha ezt vele csinàlnàk kikérné magànak.Ami a legbosszantóbb hogy úgymond kilő ilyenkor és nem àll eléd hogy megbeszéljétek,elmondja mi a helyzet és kiegyezzetek egy màsik időpontban a talàlkàt illetően.Ha szóvà lett téve neki àllt feljebb hogy ő nem tökéletes arra senki se képes és nem tud olyan döntéseket hozni ami mindig mindenkinek jó lesz.Az nem tökéletesség kérdése hogy őszinten megmondom a màsiknak az ígéretem miért nem teljesíthető és kérek halsztâst amihez aztàn tartom magam.Nem beszélve arról mindig van vàlasztàsi lehetőség és ha megbeszélek valakivel valamit és jön màs program tarthatom magam az előző megbeszéléshez vagy minimum hogy magyaràzatot adok ha valakit éppen olyankor kiejteni készülök.

Úgy gondolom inkàbb programokhoz,eseményekhez ragaszkodik mint személyekhez.Mert nàla ez gyakran volt hogy jaj miért is ígérkezett el hétvégére hivtak màshova oda szivesebben menne.Ilyenkor ezt meg is csinalja.Nagyon kiszàmithatalan a viselkedese.Mikor nincs programja akkor ketsegbe van esve hogy senki nem keresi,őt ritkan keresik,ő többet keres màsokat.Ha meg gondjai vannak jött azzal ha vele történne valami senki se venné észre ott lehetne harom napot is a lakasban ha felfordulna.


febr. 8. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát.
febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,ahogy mondjàk mindenki baràtja,senkinek se a baràtja.
febr. 8. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátnőm volt olyan, hogy megbeszéltünk egy elég komoly kiruccanást vagy valamilyen programot, majd előtte egy nappal írt, hogy mêgse jó neki emiatt meg emiatt és nagyon sajnálja.


Egyszer-kétszer még okés, mert előfordul, hogy közbe jön valami de nála ha valami programot szerveztél 80-90 százalék volt az esélye, hogy előtte egy nappal lemondja majd.

febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha előre ki lett fizetve, az elég szánalmas már :D

1-2 alkalom még belefér, ha tényleg jó barátságban vagytok.

febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire kiismerted és neked ez így nem jó, akkor miért tartod vele a kapcsolatot? Ha velem ezt eljátsza valaki többször, nem kérdést írok ki róla, hogy barát vagy sem, hanem szarok rá, ahogy ő is rám. Ennyi
febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod, nem más programokhoz ragaszkodik, hanem más emberekhez. Olyan emberekhez, akik menőbbek, akikkel értékesebb lenni. Nekem is van ilyen ismerősöm, rendszeresen lemondja a találkozóinkat.
febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk sok közös program van, és abból elvétve lemondja azt pár alkalommal, akkor az még belefér, bár azért fontos maga, az indok is. Ha viszont sokkal gyakrabban teszi ezt, szinte utolsó pillanatban is akár, akkor ő már rég nem barát.


Az utolsó, kifejtésben írt bekezdés alapján, én nem barátkoznék vele, vagyis, legalábbis sokat nem. Engem ilyesfajta viselkedés tudna zavarni.

febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuh én ilyen emberekkel el se mentem soha barátságig. Nagyon irritál a megbízhatatlanság. És persze tiszteletlenség is, a másik fél idejével szórakozik kedvére.
febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

3-as egyezek hogy egyszer- ketszer rendben,de fugg attol is milyen jellegu program van lemondva.Ha mondjuk megbeszeltunk egy kavezast,setat hetvegere es ot hivjak szuletesnapra ok,akkor halaszthatjuk.De ha mondjuk kirandulast beszeltunk meg szombatra,bejelentkeztunk es lemondod azert mert vasarnap a kolleganodnek van a szuletesnapja es mesz hozza ebedre az nem elfogadhato indok.Ha velem mar elore lebeszelted,es utana jott az ebed meghivas es ugy erzed az ut utan nincs kapcitasod masnap a kolleganohoz 30km buszozni ebedre akkor mondd le az ebedet es koszontsd utolag.

5.mar megszakadt a kapcsolat.

6.igazad lehet emberekhez ragaszkodik olyan modon hogy pl.ha hivja ket tarsasag es hivjak rostelyozni meg kimenos programra akkor a kimenos program a menobb.Ha viszont meg van beszelve valamelyikunknel kavezas es ott a rostelyos program akkor szamara az a menobb mert ingyen van max.beallitasz egy borral,desszerttel es valami miatt menobb ott lenni mint velem kavezni es beszelgetni.Erdek ember az ilyen.

febr. 8. 11:40
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as jol irod,tiszteletlen is es jatszik mas idejevel.Az masik lehet lemondott mas programokat azert mert vele meg volt beszelve a talalka,lett volna a masik embernek is programja igy o meg jol athuz mindent.
febr. 8. 11:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!