Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tii is szerettek sütit enni...

Tii is szerettek sütit enni reggelire?

Figyelt kérdés
Főleg ha nem kell bemennem az iskolába mert anyukám megengedi nekem. Ilyenkor itthon maradok és egész nap írogatok a barátaimmal minecraftban és fortniteban. De a legjobb hogy majszolom a finom süteményt a jó meleg szobában.

febr. 9. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis jó lenne, ettem már, de egy csomó felesleges kalória, szóval csak nagyon ritkán eszem reggel süteményt.
febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak karácsonykor
febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én egyáltalán nem eszek ilyen dolgokat, alapból nem vagyok egy nagy édesség fan.
febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem bírok reggel édességet enni, rosszul vagyok tőle, gondolom szétbarmolja éhgyomorra a cukrom. Szóval nem.
febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Néha, amikor a tesómmal otthon vagyunk ritkán, akkor szoktunk sütinapot tartani, úgyhogy igen:).
febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Reggel nem igazán
febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen :)
febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Néha, amikor én sütök piskótát. ^.^ Bolti sütit nem reggelizek.


35/F

márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!