Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nő egy pasit megdicsér...

Ha egy nő egy pasit megdicsér hogy nagyon jól néz ki, lehet mögötte vonzalom is?

Figyelt kérdés
Inkább hölgyek véleményét kérdezném hogy ez hogy van náluk. Néhányan munka után elmentünk vacsorázni a munkatársakkal, és egyik nő kollegám mikor beléptem meglátott, köszönés után azonnal odajött, és közölte hogy hú de szép vagy, nagyon szexi vagyok így kiöltözve, nagyon nagyon jól nézek ki, nyilván rendesen fel voltam öltözve, ezért jegyezte meg, sőt nem is egyszer az este folyamán, és hozzátette mivel jól ismer, ezt őszintén is mondja. Persze én is viszonoztam. De mivel többen voltunk és ők hamarabb elmentek haza, mert messzebb laknak, nem tudtunk túl sokat kettesben beszélni. A kérdésem az lenne ha teljesen semleges lennék mint pasi, és csak úgy megdícsérik a hölgyek akkor is a pasit, vagy valamilyen vonzalom azért kell hozzá hogy valamennyire bejöjjön mint férfi, ha többször is megjegyzik pár órán belül? Vagy csupán egy ártatlan megállapítás volt? Mert azért szerintem ilyen kijelentéshez egy kis plusz is kell. Hölgyek?
febr. 10. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nőként, de emberként is van valamennyi képességem látni, hogy ki önbizalomhiányos. Te is az vagy, ezért kell sajnálatos módon itt kérdezni. Én abban az esetben oldom így a feszültséget, amikor ezt látom, megdícsérem az adott férfit. Ez nálam

nem jelent vonzalmat. Ha ő beleképzeli, mert valóban nincs önbizalma, arról nem tehetek.

De ez csak én vagyok.

Lehet más nő tényleg alig várja, hogy valamivel felkeltse a figyelmet és a dícséret pont megfelelő kezdet.

És nálam az is van, hogy egyszerűen tényleg úgy gondolom szakmai szemmel (smink, stílus-, színtanácsadó), hogy nagyon beletalált a megjelenésébe. De ez nemtől független.

febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mér mi más lenne mögötte, undor...?
febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Önbizalomhiány nálam??? Köszi!!!

Csak a hölgyek véleményére lettem volna kíváncsi... Azért köszi a választ!

febr. 10. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nálad. Mert nyilvánvalóan azt a személyt, aki a leghitelesebb választ adná, nem mered megkérdezni. Ez önbizalomhiány. Mert ugye a fejedben kavarognak a "mit fog gondolni, ha megkérdezem" vagy hogy te többet akarsz, ő pedig nem, azt a frusztrációt hogy viselnéd. Ezért kérdezel idegenektől.
febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nő vagyok. Nálam alap, hogy ha valaki, akit ismerek csinos, jól néz ki a szokotthoz képest, annak meg fogom ezt mondani, akkor is, ha 0 vonzalom van tőlem az irányába.
febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nőként válaszolok. Mi nők, legalábbis én meg akiket én ismerek, nem úgy gondolkodunk, hogy minden férfi potenciális lehetőség, attól még, hogy megdicsérem a külsejét, stílusát, nem biztos, hogy akarok tőle valamit, sőt. Mi nők egymást is megnézzük megdicsérjük ha tetszik valami.

Velem történt olyan sztori , hogy egy férfi munkatársam félreértette az ilyen szitut és kellemetlen helyzetbe kerültem férjes asszonyként amikor kettesbe maradtam vele, mert teljesen félreértelmezte a kedvességemet. Fel is volt háborodva, mert szerinte olyan jeleket adtam, a dicséret számára azt jelentette, hogy ki akarok kezdeni vele, pedig eszem ágában sem volt!!!

Nem is értem, itt szerintem alapvető különbség van a férfi és női gondolkodás között, mert a férfiak szerint minden nő dugható, de a nők ettől árnyaltabban látják a világot!!!

febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy te leírod szerintem tuti bejöhettél neki.. nőket hiába kérdezed, nem tudják mit akarnak.. egyszer nem veszi a jelet a srác, ők tuti nem lépnek, máskor meg "szexi vagy, szép vagy" módon szét dicséri a nő a férfit, de tuti baráti és semmi több...


Szerintem nyugodtan beszélgess vele, nem kell egyből mélyére menni, csak barátian dumálni, és abból látszódni fog mit érez irántad.

febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!