Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom csak felerősíti a...

A barátom csak felerősíti a mentális betegségem?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy efebofíl vagyok, őt nem zavarja, lehet vele beszélni a témáról. Viszont nemrég rátett egy lapáttal, olyan helyen dolgozik, ahol hozzáfér adatokhoz, és ajánlgatja nekem a 14-16 éves lányokat. Megszakítani nem akarom emiatt a barátságot, de nem hiszem, hogy ez jó hatással lenne rám.

2023. szept. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg poénként fogja fel a dolgot. Beszéltél már vele erről?
2023. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegek vagytok. Orvos.
2023. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudom mi lehet neki ebben poénos, de rákérdezek. Abban én vagyok a hibás amiért egyszer felhoztam neki a témát, azt elismerem. Arra gyanakszom, hogy őt is érdeklik valamilyen szinten, csak tagadásban van.
2023. szept. 14. 19:57
 4/8 anonim válasza:
Most attól, hogy tetszenek, de amúgy nemt ennél velük semmit még nem vagy így rossz ember.
2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Azt tudom, de én párkapcsolatot is el tudnék képzelni velük. Ráadásul engem is fiatalnak néznek, elvegyülök a diákok közt, pedig már 26 vagyok, ha nincs velem másik felnőtt, akkor simán letegeznek.
2023. szept. 14. 22:47
 6/8 anonim válasza:
16 éves csajjal már akár az is lehet. Szórakozóhelyeken amúgy rengeteg akár látszólag 30+ férfit is látni szintén ezekkel a 14-15-16 körüli csajokkal, és biztos, hogy nem csak totál jófejségből. Innen meg igazából pl egy 16-26 éves pár még enm is oylan veszélyes ha amúgy nem csak a szex a lényeg.
2023. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Efebofil nincs.

Pedofil van csak.

Ha hozzáfér adatokhoz, s beáll kerítőnek egy pedofil mellé, ketten mentek a dutyiba.

Amúgy ez egysima trollság.

2023. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki a munkahelyén visszaél olyan adatokkal, amik titkosak, az törvénytelent csinál. Ne tegye. Azért tényleg dutyiba mehet, jogosan (pláne, ha kiskorúak kerítésére használja).

Te meg keress nagykorú barátnőt magadnak. Miért nem jó pl. egy 18 éves lány?

2023. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!