Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hölgyek? Ti mi alapján választ...

Hölgyek? Ti mi alapján választotok, illetve engedtek közel magatokhoz férfit akivel nagyon jó barátságban lettetek, vagytok? Egy picit fontos a külső? Valami kis vonzalom kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Baráti alapon csak azt aki szimpatikus. Nincsenek parázs viták, nincs ertetlenség, harmonia van sikeres egyuttműködés.


A cégnél speciel nagyon birom az infósunkat holott kövér meg minden nincs kemia pasiként nem kéne, de irto laza jófej vele közvetlenebb is bőven a viszonyom mint a merev kollegákkal.

2023. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan férfiakat engedek magamhoz közel akik nyitottak felém. Barátság szintjén is így működik. Sosem szerettem a felszínes beszélgetéseket, ahhoz meg hogy rendes beszélgetések jöjjenek létre éreznem kell azt, hogy bízhatok a másikban és hogy nem csak én osztom meg a mély gondolataimat. Itt a külső amblokk nem lényeg számomra.
2023. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem engedek közel férfiakat, mert ha nem tetszik ő veszi kezdeményezésnek, és nem szeretek senkit kihasználni, ha viszont nekem tetszik én járhatok pórul.
2023. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyen alapon. Nem barátkozom férfiakkal. Szimpátia lehet, beszélgetni is lehet, de egy ponton túl nem megyünk, és kész.

Pont az ilyen kérdések miatt.

2023. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha szimpatikus, kedves, sok a közös téma, sok mindenről tudunk beszélgetni. Nekem van férfi barátom. Még iskolás korunkban ismertük meg egymást, és soha egyikünk sem akart mást a másiktól.

A külső annyira fontos, mint mindenkinél számomra, legyen ápolt, ne legyen igénytelen, büdös, stb. De nem valami piperkőcre gondolok. Tényleg csak a normális ápoltság.

2023. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Baráti alapon azokat engedem közel (függetlenül attól, hogy nő vagy férfi), aki szimpatikus. Akivel jól érzem magam, akivel jókat tudok beszélgetni, akivel van legalább egy-két közös érdeklődésünk.

A külső kapcsán csak annyi a fontos, hogy legyen igényes magára.

2023. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a célja.


Ha barátkozni akarok (és mondjuk van is kapcsolatom), akkor elsődleges szempont, hogy ne akarja a párom kifúrni, ne viselkedjen úgy, ami a kapcsolatomra rossz hatással van, hanem tényleg ahhoz tartsa magát, hogy mi barátok vagyunk és hallani sem akarok arról, hogy elkezd nyomulni meg szidni a párom vagy szándékosan olyan programokat szervezni, ami azért erősen problémás egy kapcsolatban (ottalvós buli kettesben például). Ha ettől eltekintek, akkor inkább az intellektus a döntő, akivel szoros a kapcsolatom, azzal nagyon fontos, hogy kb egy szinten legyünk szellemileg, különben kifejezetten megerőltető fenntartani a kapcsolatot. Legyen jó beszélgetőpartner, hozzon fel érdekes témákat, legyenek önálló gondolatai, érezzem úgy, hogy valami újat hoz be az életembe, ami izgalmas és engem is leköt szellemileg, inspiráló, nem pedig fárasztó. Szintén fontos szempont a lelki kiegyensúlyozottság, engem nem igazán lehet érzelmileg zsarolni és a drámát sem szeretem, ha valaki nem tud konstruktívan vitatkozni vagy megbeszélni egy problémát, ignorálni fogom, mert máshoz nincs türelmem.


A párkapcsolat/vonzalom már egy összetettebb dolog, ott nagyon sokmindennek kell passzolnia. Külsőnek, hosszútávú terveknek, életvitelnek. Sok barátom van, akivel kinyírnánk egymást, ha együtt kellene laknunk, a közös nyaralásainkon a vége felé már érzem magamon, hogy jó-jó, de azért kezd sok lenni az illető. Nyilván, a párommal kapcsolatban nem érzem ezt és ez egy nagyon fontos szempont.

2023. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
66%
Barátoknál ugyanaz az elvárás bármilyen nemű az illető. Legyen jó arc, kedveljem, tudjunk beszélgetni, legyen őszinte, megbízható stb. Külsőségek tekintetében ha az alap higiénia megvan, akkor tojok rá, hogy néz ki az illető.
2023. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tehát akkor abszolút nem kell jól kinézzek, ahhoz hogy egy lány komoly barátjának tekintsen!
2023. máj. 24. 14:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen igenyes magára, nem a luxusra ertem, hanem a tisztasagra. Viselkedjen normalisan, kommunikálni tudjon. Es ha meg van a szimpátia, akkor lehetunk baratok.
2023. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!