Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Mit tegyek...

Mit csináljak? Mit tegyek ezzel az egesszel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemreg egy jo baratnommel nagyon ossze vesztem. Az volt hogy kerdezz felelekeztunk egy csoportban es en olyan kerdest kaptam amire nem akartam valaszolni de a baratnom be mondta helyettem az igazsagot. Nagyon ideges lettem es elszallt az agyam ezert leloktem a padrol erosebben a kellettenel (nem szandekosan) es o leesett es egy picit beverte a fejet de miutan kibekultunk mondta hogy az nem fajt neki. Szoval mikor feleszmelt h leloktem akkor felem jott es elkezdett velem orditva karomkodni. Meglokott es majdnem kiestem az ablakon a masodik emeletrol. A baratnommel meg az nap megbeszeltuk es kibekultunk de tudtuk hogy nem lesz olyan mint amilyen volt. En probalom elfelejteni de mindig barmit mondok picit hibazok beidegesedik ram es ha vissza szolok akkor rosszabb.

febr. 15. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Egyikőtök primitívebb, mint a másik.

A barátnőd empátiahiányos, megbízhatatlan, tapintatlan bunkó.


Te meg agresszív vagy, mint egy útszéli másik bunkó.


A helyedben megtartanám a 3 lépést. Rossz hatással vagytok egymásra.

febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyetértek az elsővel. Szoktam táboroztatni, ahol sokkal inkább elengedik magukat a kamaszok, de tudod, kik viselkednek így? Akiket gyermekotthonból hoznak és előtte kb a farkasok nevelték őket, a cigánysori tahók, meg az idegbetegek. Ti melyik kaszt vagytok?
febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sajnálom, hogy nincs egyikőtök környezetében sem olyan ember, akitől pozitív példákat, nevelést kaptatok volna.
febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég én is hasonlóan jártam. A "barátnőmnek" kicsúszott a száján a titkom. Igaz, én nem vertem be sehová a fejét, de teljesen megértem a haragot, ami dúl benned.

Én megszakítottam vele a kapcsolatot, nem vagyok hajlandó beszélni vele az esetről, meg semmi másról sem.

Nem vettem fel a telefont, ha hívott. Az üzeneteit sem olvastam el. Nem érdekel egyáltalán. Nem is értem, hogy te, hogy bírsz vele szóba állni.

febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!