Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért csinálja ezt? Mit kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? Mit kezdjek ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel egy osztályba kerültem még a tavaly és egyikünk se volt az a hétköznapi típus és összejöttünk de aztán valami nagyon butaság miatt szakítottunk de egyikünk se szeretett ki a másikból. Aztán tavasszal eléggé megváltozott de nem volt önmaga csak rossz társaságba keveredett. Aztán nyáron járt egy csajjal(egyszer elmondta hogy vele szórakozásból járt velem meg mert szeretett). Aztán elkezdődött a suli ők meg szakítottak. Elmentünk osztálykirándulásra és folyton jött oda hozzám beszélgetni és este mellém feküdt és nagyon aranyos dolgokat csinált aztán mikor a suliban rákérdeztem azt mondta vannak dolgok amik csaak úgy jönnek és azt mondta most nem akar barátnőt aztán elmentünk egy buliba és volt benne alkohol de nem volt részeg és végig velem táncolt aztán 2szer lesmárolt s másnap lerázott egy 5 soros üzenetben. De azóta órákon folyton szemezik velem és az utóbbi időben mind jön oda hozzám beszélgetni és a minap találkoztam vele a megállóban és annak ellenére hogy cudar hideg volt megvárta velem a buszt és a végén megölelt pedig nem szokott..és nem tudom elfelejteni és folytom ezen kattog az agyam...szerintetek mit akar vagy van még esély arra hogy összejöjjünk?
2016. dec. 1. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nagy helyzet, hogy csúnyán kihasznál téged, és játszik veled, te meg hagyod. Ahogy most kinéz, szerintem már csak "barátok lehetnétek extrákkal", de nem hiszem, hogy te ezt szeretnéd. Amit javasolni tudok, az az, hogy ha nem akarsz kavarni vele kapcsolat nélkül, akkor állj ki elé: Mondd meg neki, hogy ha nem akar barátnőt, akkor ne feküdjön melléd, vagy smárolgasson veled részegségében, és hagyja ezt a "dolgok, amik csak úgy jönnek" dumát, azért van agyunk, hogy ne csináljunk meg minden hülyeséget, ami az eszünkbe jut, pláne ha ezzel megbántunk másokat. Ha meg akar barátnőt, és ez történetesen te vagy (és te is összejönnél vele), akkor meg növesszen golyókat magának, és hívjon el nyíltan.
2016. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszi :)
2016. dec. 1. 16:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem az a csajozós típus aki kihasználja a lányokat
2016. dec. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!