Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel az egésszel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki sulistársam 17 éves és már lassan 3 hónapja beszélgetünk főként facen, bár már egy hónapja egyre többet járkálunk mindenfele egy társaságba. Múlt héten szombaton nem volt megbeszélve de végül ott kötöttünk ki hogy csatlakozott hozzánk aztán kettesben maradtunk...Az már elég késő este volt, de a lényeg hogy megfogta a kezem meg eleve ha összejártunk mindig történt valami, szóval csak úgy ölelgetett stb...DE mindig ez van hogy az egyik héten jó minden aztán csak flegmázik vagy kb 1 napig nem képes válaszolni és hasonlók. És idegesít ez az egész mert nem szoktam senkit ennyire megkedvelni (most is igazából azért itt kérek tanácsot mert nincsen senkim akivel ezt megtudom beszélni anyán kívül aki nem tdott valami nagyon sok tanácsot adni)...a lényeg hogy imádok ezzel a fiúval lenni, beszélgetni, és tökre önmagam tudom adni és mégis kicsinál ezekkel a hülyeségeivel. Lehet én is kicsit rágörcsölök de amúgy sem akarnám elsietni szóval nem akarok vele már egyből összejönni, de úgy érzem nem halna bele ha egy kicsivel több érdeklődést mutatna vagy elhívna valahova kávézni vagy dumálni. Szerintem nem várok túl sokat és már elegem van hogy saját magam hitegetem hogy miért csinálja ezt és azt. A legszívesebben én is rákérdeznék de félek hogy azt úgy értelmezné hogy most vagy összejövünk vagy szia örökre és azt semmiképp sem akarom...

Tudom kicsit zavaros az egész de annyira jól esne ha valaki tudna segíteni...17/L


2017. márc. 6. 18:32
 1/2 anonim válasza:
Sajnos a fiúk márcsak ilyenek.Félnek.Ha igazán tetszik nekik egy lány, akkor teljesen beijednek, persze, ha egy jó csajt kell befűzni, nagyon nagyra vannak magukkal ;) Próbálj meg minél több időt töltenk vele, és ha nem mondja, hogy találkozzatok, mondd neki te.Vannak helyztek, amikor a lánynak kell megtenni egy közelítő lepést, hogy a fiú tudtára adja, hogy igenis tetszel.Ha egy találkozóra kerül a sor, szedd össze magad, és mondd meg neki, hogy figyu, tetszel.Bár addigra lehet ő is megelőz, csak tettekkel;) Egy próbát megér, főleg ha tényleg tetszik.Kockáztass! Sok sikert, szurkolok!:))
2017. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél!! :)))
2017. márc. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!