Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemisták, ti barátkoznátok...

Egyetemisták, ti barátkoznátok egy 35 évessel, ha amúgy jófej?

Figyelt kérdés

35/N vagyok

Reményeim szerint jövőre egyetemre mehetek, ami régi vágyam.

Nem csak a tanulás miatt, nagyon szeretném a társadági életből is kivenni a részem, mindenből, mint pl.egy gólyatábor.

Tudom sokan ilyenkor már családra vágynak nem ilyesmire, de nekem kicsit másképp alakultak a dolgok, és egyenlőre erre sokkal jobban vágyom, hogy legyenek barátaim.

Ja és inkább érzem magam 25- nek, mint 35- nek.

Mi a véleményetek, számít a kor ilyen tekintetben?



febr. 17. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen baratkozni fognak. Hadonlo ruhszatot vegyel. Vegyuljel.
febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ja ezzel nincs gond, ha csak ez számít😅abszolút fiatalosan, sportosan öltözködöm.

Tehát nem a ruházatomból fogják látni, hogy idősebb vagyok, inkább a ráncok..nem olyan vészes de nyilván nem.olyan már az arcom mint 20 évesen

Múltkor pl.le középkorú nőztek

Na ez azért nem esett túl jól

febr. 17. 22:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyetemista de szívesen barátkoznék veled.
febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

#2 Végülis az vagy, középkorú, ez nem sértés. Inkább az a gáz ha nem tudod elfogadni, hogy telnek az évek.


Egyébként nekem mérnöki szakon volt 34 és 42 éves csoporttársam is, jó fejek voltak.

febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én jártam egyetemre, hetvenes éveiben járó évfolyamtársunk is volt (nappalin). Meg negyvenes is, de nyilván az előbbihez képest nem volt feltűnő.

Levelezőn meg nyilván mindenféle korosztály van.

febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nálam a középkor az a 40-45 év
febr. 17. 23:31
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Fiatal felnőttkor: a növekedés befejeztétől (férfiaknál 25., nőknél 20. életévtől), nagyjából 30 éves korig.

Középkorú felnőttkor: a 30. életévtől, az öregedés első jeleiig.

Az öregedés első fázisa (senectus ingrediens): 40 v. 35-től 50 v. 45 éves korig.

febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Értem én hogy fáj, de az emberi életszakaszok nem szubjektív megítélések kérdése. Semmi sértőt nem írtam, szóval ne vetísd ki rám a frusztrációdat, köszi.


Egy tipp, ne vágd le a hisztit ha valaki öregnek fog tartani, mert elvágod magad mindenki előtt..

febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ennyi idős csoporttársam, és én barátkoztam vele. De bulizni nem jártunk.
febr. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!