Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fontosak az ilyen barátok?

Fontosak az ilyen barátok?

Figyelt kérdés

Először is NEM vagyok meleg.


Tavaly májusban írtam rá (mert visszahúzódó vagyok) amikor megkérdeztem hogy van e velem probléma. Ő azt írta hogy nem, de bármikor írjak rá, ha van valami. Azóta van néha amikor személyesen és van amikor írásban beszélgetünk. De ezenkívül kedves és segítőkész. Mert őszintén minden tragédia már megtörtént velem és nem akartam volna öngyilkos lenni. Nagyon örülök neki.


Szerintetek fontosak az életben az ilyen barátok?



febr. 21. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdés kire vonatkozik? Rád, mint barátra vagy a másik félre, mint barátra?
febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a másik félre. A megállapításom szerint példamutató. Ő rá vonatkozik. Az ő fajta barátok. Sajnálom hogy ha nem pontos a kérdés
febr. 21. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos neked a barátsága ráírsz, ha nem, akkor nem.
febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, saját keserű tapasztalataim alapján kijelenthetem, hogy semmilyen emberi kapcsolat nem létfeltétel.

A barátság sem, a párkapcsolat sem. Pár éve egyik sincs az életemben, nem érzem már a hiányát,sőt sokszor hasznos is.Mondjuk, öngyilkos nem lennék senki miatt.


F

febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!