Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kilátástalan az életem. Se...

Kilátástalan az életem. Se barátok se munkám. Barátaimat nem nagyon érdeklem mindig minden fontosabb mint én. Van kiút?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Keress másik barátot
2022. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Szia, hány éves vagy? Sok barátod van?
2022. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkat, hobbit
2022. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress

- másik/új munkát

- legyen hobbid

- a hobbiddal kapcsolatosan próbálj ismerkedni olyanokkal, akiknek hasonló az érdeklődésük

- kezdeményezz te régen nem látott barátoknál (sokszor kiderül, hogy az élet elsodorta az embereket, de egy új "egymásra találás" feléleszti a barátságot)

2022. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Munkád bármikor lehet. Az embereket meg csak saját maguk érdeklik. Rendezz hetente vendégséget ingyenkajával, és rögtön rengeteg barátod lesz.
2022. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Sereg. Vonulj be!


- meló

- fizu

- lakhatás

- barátok

- csajok/pasik

- elfoglaltság

- ...

2022. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 igaz. Csak akkor lesznek barátaid ha ők látnak valami hasznosat benned, hogy beléd fektessek az idejüket.
2022. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!