Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez rossz dontes volt?

Ez rossz dontes volt?

Figyelt kérdés
Az volt hogy atmentunk egyet medencezni es en elfelejtettem hozni furdoruhat es ravettek a tobbiek ezert bugyi,melltartoba furodtem es eleg gaz volt mert mindenki rosszul nezett ram es hat amikor kellett haza menni melltarto nelkul mentem haza es minden fiu csak a melleim bamulta.Szerintetek is gaz dolog volt ezt tenni?vagy ez elofordult mas emberrel is

febr. 22. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Gyakran előfordul az emberrel, hogy medencézni megy, és elfelejti a füdőruhát. Tekintve, hogy mekkora távolságok vannak ebben az országban, érthető, ha nem fordultál vissza érte.


Ami "gáz", hogy olyan dologra vesznek rá, amit nem akarsz megtenni. Persze munkahelyen, illetve a politikusok szeretik az ilyeneket.

febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ezt a kamukérdést kiírni volt rossz döntés.
febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Tesó, szülinapodra megajándékozlak téged egy csomag ékezettel, mert rossz nézni ezt az irományt..
febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kabáton keresztül mennyire lehettek feltűnőek a melltartó nélküli melleid? Én ennél ragadtam le


Amúgy szerintem nem gáz hogy fehérneműben mentél, hacsak nem fehér volt, hogy minden átlátszott rajta keresztül

febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Tetszett nekiek a melleid, azert bamultak.
febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Seila ***** válasza:
78%
Igen.
febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
89%
nem gáz végülis nem mesztelen voltál melltarot meg nagyon sok lány nem is hord egyébként meg örülj ha nézik akkor biztos szép 50/f
febr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Seila ***** válasza:

7


Pont hét botlás volt nálad.

febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!