Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok éve megszakadt barátságot...

Sok éve megszakadt barátságot érdemes feléleszteni? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

febr. 23. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Személye tapasztalatok is érdekelnének.
febr. 23. 20:20
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Miért szakadt meg?

Ha érdektelenségből, vagy ellentétből, akkor nem.

Ha csak messzire "sodródtatok", akkor talán, de akkor sem kell erőltetni, kell egy jelzés, ha a másik is érdeklődik, esetleg akkor.

febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nagyon jó barátnők voltunk, aztán megszakadt a barátság. Később újra elkezdtünk összejárni, aztán újra megszakadt. Azóta egyikőnk sem erőlteti. Akivel csak bizonyos élethelyzetekben találod meg az összhangot, tehát valamiért meg tud szakadni a kapcsolat, az a barátság ki is merül ennyiben.
febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3# Bennem mindig az van, hogyha a másiknak nincs igénye rám, de én ráírok, akkor zaklatásnak venné. Ha nem ír vissza, akkor meg rosszul esne nekem. Nem kell több pofon nekem, így is sok csalódás ért..
febr. 23. 20:32
 6/22 A kérdező kommentje:
Csomószor volt, hogy én futottam a szekér után és kivétel nélkül mindig megszívtam, leráztak mindig.. Nem akarok taplógomba lenni.
febr. 23. 20:34
 7/22 A kérdező kommentje:
Még ha szeretnék is felélesztni egy barátságot, a visszautasításnál kevés dologtól félek jobban.. Márpedig ez vastagon benne van a pakliban sajnos.. 🙁😟
febr. 23. 20:37
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Egy próbát megér. Utána legalább tudod, hogy volt-e értelme aggódnod rajta.
febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8# Jó lenne, de ha nem reagál semmit, akkor azt hatalmas csalódásként élném meg. Olyan, mintha tőrt döfnének a szívembe. Engem már sokszor leépítettek, vagy ignoráltak..
febr. 23. 20:55
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem reagál semmit, akkor megtudod legalább. Így meg reménykedsz. A gyáva emberek viselkednek így.
febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!