Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok éve megszakadt barátságot...

Sok éve megszakadt barátságot érdemes feléleszteni? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

febr. 23. 20:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10# Nem tudom, szerintem én már több csalódást egyszerűen képtelen lennék feldolgozni.. Eddig mindig az volt, hogy vagy nem reagált, vagy lemondta a talit és fokozatosan leépített stb... Nagyon belefáradtam már ebbe lelkileg...
febr. 23. 20:58
 12/22 A kérdező kommentje:
Túl sokat csalódtam emberekben.. Szerintem én a magányra születtem.
febr. 23. 21:03
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem magam. Pont emiatt szeretek minél hamarabb túlesni az ilyen aggodalmakon. Hajrá!
febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Erre nincsen recept.
febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo megertem a helyzetet Hasonlo okokbol nem jelentkezek valakinek,rosszul erintene az elutasitasa.Osszevitatkiztunk,nem akarta tisztazni,megszakitotta.Egyszer irt mondva csinalt dologgal kapcsolatban abbol nem lett semmi meg a ket unnepre irt.De egy szoval se mondta sajnalja vagy duheben szakitotta meg a kapcsolatot es feloldana a megszakitast.Igy nincs is mit kezdemenyeznem...ebben az esetben ha en kezdemenyeznek az ugy jonne ki belemegyek azokba a dolgokba amiket o javasolt a kapcsolatra.Azzal az en erzeseim es igenyeim nem lennenek figyelembe veve es szamomra az mar nem megfelelo.Szinten azt ereznem meg ereztem is hogyha akartam valamit es o nem igenyelte akkor zaklatasnak erezte,lerazoan valaszolt vagy viselkedett.Megjegyzem nem hivtam,nyaggattam allandoan de erdekes modon azert o irasban orakat is szeretett kommunikalni es azt o kezdemenyezte.Mar csak olyan baratsagok johetnek szamitasba amik teljesen a kolcsonossegen alapulnak.Egyoldalu zsakutcak nem kellenek.Az sem hogy mas igenyeit szolgaljam ki meg ott legyek ha kellek forditva meg ez ne igy legyen.Meg ebben az esetben ahhoz se lenne kedvem hogy azon gondolkodjak tenyleg akar- e velem talalkozni ha igen sok- e neki egy ora vagy epp keves neki 5-6 ora is mert epp olyan a kedve.Vagy unja- e magat, menne haza valamit csinalni meg mar vele kapcsolatban az is gondolkodast igenyelne milyen temakat hozzak fel,epp mit mondjak vagy ne mondjak,mert tonkre vagta a bizalmamat es az onbecsulesembe amit felepitettem ne roditson bele hogy ez igy legyen egyedul akkor lehetne ezt felujitani ha megbeszelnenk a dolgot es hajlando lenne valtoztatni valamin. Ha igy gondolna tett volna lepest ez iranyba.
febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15# Tégy egy próbát! Én nem utasítanálak el. 🙂🙂
febr. 24. 13:57
 17/22 anonim ***** válasza:
16.az illeto akirol irtam vele nem tennek probat.Meg kicsit atalakult a baratsagokrol alkotott nezetem is
febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17# Miért nem?
febr. 24. 14:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem en szakitottam meg
febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Es egy csomo hibat csinalt
febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!