Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyek rá neki utalást,...

Hogyan tegyek rá neki utalást, hogy leessen neki, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
Azért érdekes ez a helyzet, mert exem régi haverjáról van szó. Ő se tartja már vele a kapcsolatot, mert összeveszett vele egy jó ideje. Viszont mivel állandóan át járt anno idején hozzánk meg velünk lógott, kicsit elkezdetem érdeklődni iránta és hát valahogyan burkoltan, nem tolakodó módon szeretném ezt vele közölni, hogy lehetne köztünk esetleg barátság extrákkal is, viszont mivel nő vagyok és egy ideje nem is találkoztam vele csak facen jelöltem be, nem tudom hogy ezt hogyan adjam finoman a tudtára hogy bejön nekem.

febr. 23. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-el. Nekem a "Mindegy, lehet róla szó." egy burkolt "Köszönöm, de nem."-nek tűnik.


Nekem is volt több ilyen ismerősöm, akinek ugyanúgy, feldobtam, hogy elmegyünk ide vagy oda és ugyanezt reagálta mind. Amikor elkezdtem konkretizálni, akkor már vagy azt mondták, hogy mostanában nem érnek rá vagy belementek, de egy nappal előtte lemondták.

A kedvencem az volt, amikor aznap hajnalban írta valaki, hogy elfelejtette, hogy mással már megbeszélt egy találkozót és muszáj elmennie oda. :D

De ugyanúgy volt aki depresszióba zuhant, mert meghalt a háziállata, ezért nem jött kirándulni, de aztán az Insta sztoriba felpakolta, hogy épp a haverjával lóg.

Vagy az elfoglalt barátmőm, aki nem ér rá velem mwginni egy kávét, de elküldött efy képet, hogy a napokban elment kávézni egy közös ismerőssel.

febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!